HouseGarden - produkty pre DOM - TERASU - ZÁHRADU


Hľadáte originálne výrobky vysokej kvality a jedinečného dizajnu ?

Našou snahou je ponúknuť Vám produkty, ktoré Vám nielen spríjemnia voľný čas po namáhavej práci, ale aj ušetria investičné a prevádzkové náklady a zároveň chránia životné prostredie.

Exteriérová zámková dlažba, terasové platne, plotové tvarovky, schodiskové platne, bazénové obruby, obklady, tehlový kameň, umelý trávnik, plastový zatrávňovač, dekoračný kameň ... betónové, záhradné, plynové grily, vírivky, sauny, sedačky, záhradné doplnky, exteriérové svietidlá ... ale aj vykurovanie biomasou, vetranie a rekuperácia, kúpeľňové ventilátory, fasádne omietky, interiérové dvere
 


 

DOM


 
 
 

Kúpeľňový ventilátor

 

Rekuperácia

 

Krby / Kachle / Kotle na pelety a drevo. Jednoduché, úsporné a čisté kúrenie peletami. Vymeňte starý plynový kotol za peletový a šetrite Vaše peniaze.

 
 

TERASA


 
 
 

Dlažba vysokej kvality na terasu, balkón, chodník, príjazdovú cestu, alebo k bazénu. Mrazuvzdorná, protišmyková, ľahká údržba a dlhá životnosť. Jedinečné plotové tvarovky s povrchovou úpravou a farebným odtieňom.

 

Tehlový kameň - Tehlová dlažba - Tehlový plot
Táto tehla vyrobená z tvrdého betónu umožňuje nekonečné možnosti použitia. Použitie je možné na chodníky, cestičky, ale aj mestské komunikácie.Bez problémov sa dá použiť na výstavbu múrov, plotov, stĺpu či obkladu. Ako obrubník, palisáda, alebo schodisko nie je problém. Má neobmedzené použitie.

 

Najväčší výber dekoračného kameňa z rôznych prírodných hornín v mnohých frakčných veľkostiach. Nájdete u nás okrúhly kameň, lámaný či drvený kameň, sklenenú drť ale aj nadčasové veľké úlomky zo skla. Skrášlite si okolie Vášho domčeku, výplň v kvetinových nádobách, olemujte stromčeky a kvetinové záhony ... výplňový materiál do akvárií a záhradných jazierok ...

 

Obkladový kameň je odľahčený kamenný obklad, ktorý je vyrobený z drvenej expandovanej bridlice, riečnych pieskov, minerálnych pigmentov a portlandského cementu. Má 1,5 krát nižšiu hmotnosť ako bežný kameň, alebo betónový obklad. Vynikajúca farebná stálosť, ekologicky čistý prírodný materiál. Kamenný obklad vo veľkej farebnej škále v rôznych formátoch.
 

ZÁHRADA


 
 
 

Big Green Egg - " veľké zelené vajíčko " je pec, udiareň a gril v jednom. Celokeramické zariadenie na drevné uhlie nie len do záhrady, exteriéru, ale aj do interiéru náročných gastro prevádzok.

 

Pripravte sa na grilovaciu sezónu. V širokej ponuke nájdete betónové, plynové a záhradné grily, pizza pece, interiérové a exteriérové modulové kuchyne. Kompletný sortiment grilovacích doplnkov.

 

Záhradné doplnky

 

Vírivka Softub je odolná voči poveternostným podmienkam, slnečnému žiareniu, mrazu a preto je použiteľná počas celého roku 365 dní v exteriéri či interiéri. Vírivka Softub je ľahká, prenosná, komfortná, tichá a úsporná k životnému prostrediu.
 

Blofield - sedačka na každú príležitosť

Teraz si môžete naplánovať udalosti tam kde ste pred tým nemohli vďaka kreslu Blofield.

Sedačky Blofield sú vhodné do akéhokoľvek prostredia v každom ročnom období.

Kreslá Blofield sú odolné, štýlové a univerzálne pri akejkoľvek príležitosti : auto show, baby párty, športové udalosti, meetingy, svadby, eventy ...

 

 


 

Exteriérová mobilná kuchyňa MCZ

Grilovanie, pečenie, varenie...

Jednoduchý a rýchly spôsob ako si pripraviť svoje obľúbené jedlo v altánku na záhradke, či na víkendovej chatke s celou rodinou a priateľmi. Od koláčov starej mami až po gurmánske mäsové špeciality.

Veľmi nízka spotreba dreva vďaka dokonalej technológii privádzania vzduchu.

  • dokonalé pečenie bez prenášania zápachu medzi jedlami.
  • pri otvorení dvierok teplo neuniká do prostredia
  • unikátny systém, ktorý udržuje Vašu pec čistú

  
 

Zatrávňovač novej generácie TurfPave

Zatrávňovacie dosky alebo skrátene zatrávňovač TurfPave ® HD
boli navrhnuté tak, aby vydržali aj extrémne vysoké zaťaženie ťažkých automobilov, stabilizovali trávnatý porast alebo dekoračný kameň.

Zatrávňovač TurfPave ® HD nahradí asfalt, alebo betónové prvky a zároveň vytvorí priepustný povrch, ktorý esteticky zladí plochu s okolím.

Pomocou zatrávňovača TurfPave ® HD je možné vytvoriť velmi pevnú a zároveň zelenú plochu bez stojacej ďaždovej vody.