Nakupujte u nás :

  • viac ako 1 000 druhov tovaru
  • viac ako 10 000 ks tovaru skladom
  • do 2 pracovných dní doručíme tovar skladom
  • garancia kvality
  • Overené zákazníkmi
  • 14 rokov na trhu

Fasádna doska CJ1 Nomawood

Hranolový profil CJ1 Nomawood je novinkou vo fasádnych obloženiach. Lišta sa dá použiť na obklady fasád a daľšie využitie tejto lišty je aj v oblasti žalúzií a zatienenia. Tieto fasádne dosky nepotrebujú vďaka svojim vlastnostiam žiadnu údržbu.

Fasádna doska CJ1 Nomawood

Výrobca:

NMC

Cenová jednotka:

ks

Rozmer:

300 x 3 x 5 cm

Názov
Farba
Cena
3013594
Fasádna doska CJ1 Nomawood
Farba:
 
28,90
Kúpiť
na objednávku (dodanie do 14 dní)

Nomawood prináša na trh rôzne možnosti v oblasti fasádneho obloženia. Medzi nimi sú fasádne dosky, dostupné v rôznych farbách, kde je samozrejmosťou ich použitie do exteriéru aj interiéru. Používanie hranolových profilov je navyše esteticky veľmi zaujímavé a vyhľadávané vďaka modernému nádychu a zároveň príjemného vzhľadu budovy či domu. Fasádne profily umožňujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu, takže prípadná vlhkosť je odvádzaná preč, môžu byť inštalované vodorovne aj zvisle a sú vhodné ako pri novostavbách, tak pri rekonštrukcii a ďalšie využitie tejto lišty je aj v oblasti žalúzií a zatienenia. Fasádnym doskám Nomawood neuškodia žiadne vrtochy počasia, ako jediné na trhu majú 100 % odolnosť voči vode a vlhkosti.

Materiál NOMAWOOD®, z ktorého sú fasádne dosky vyrábané, imituje všetky vizuálne prvky dreva, a zároveň má nové úžasné funkcie, ktoré majiteľovi ušetria do budúcnosti náklady na údržbu a ošetrovanie. NOMAWOOD® je totiž certifikovaný materiál, ktorý je recyklovateľný a teda šetrný k životnému prostrediu. Vďaka jeho pôvodu a spôsobu výroby je možná presná rýchla montáž, nehrozia žiadne triesky, materiál nie je nutné natierať, údržba fasády spočíva v občasnom jednoduchom umytí pomocou záhradnej hadice alebo tlakovej umývačky. Technologický pokrok, ktorý sa používa pri výrobe NOMAWOOD®, ponúka 100% odolnosť proti vode v porovnaní s kompozitnými materiálmi.

  • Farba : Alaska, Columbia, Steppe
  • Formát : dĺžka 300 cm x 3 x 5 cm

Fasádne profily sú kombinovateľné a je možné s nimi vytvoriť úžasné a dizajnové tvary fasády, ktoré splnia funkciu ochrany domu a zároveň poskytnú moderné estetické riešenie. Závisí len na fantázii projektanta, architekta alebo samotného zákazníka. Materiál je tak rozmanitý, že sa dá jednoducho zladiť exteriér domu s terasou, oplotením a ďalšími prvkami v okolí domu. Inštalácia fasády je jednoduchá, ale vyžaduje presné postupy, ktoré je nevyhnutné dodržať. NOMAWOOD® je tiež spoľahlivým technickým riešením pre izoláciu fasády, pretože výrobky sú kompatibilné s rôznymi úrovňami hrúbky izolácie. Fasády sú certifikované, vyrábané v Belgicku a ich výroba sa neustále vyvíja a zlepšuje, aby plnili aj tie najnáročnejšie priania zákazníkov.

Vlastnosti materiálu Nomawood

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

 

Platba kartou online

Sme tu pre Vás už 14 rokov | Ďakujeme Vám