Nakupujte u nás :

  • viac ako 1 000 druhov tovaru
  • viac ako 10 000 ks tovaru skladom
  • do 2 pracovných dní doručíme tovar skladom
  • garancia kvality
  • Overené zákazníkmi
  • 14 rokov na trhu

Fasádna podkladová doska DBJ1 Nomawood

Hranolový podkladový profil DBJ1 Nomawood používaný pri fasádnych obloženiach ako podklad alebo aj ako samotné obloženie. Lišta sa dá použiť na obklady fasád a daľšie využitie tejto lišty je aj v oblasti žalúzií a zatienenia. Tieto fasádne dosky nepotrebujú vďaka svojim vlastnostiam žiadnu údržbu.

Fasádna podkladová doska DBJ1 Nomawood

Výrobca:

NMC

Cenová jednotka:

ks

Rozmer:

400 x 3 x 5 cm

Názov
Farba
Cena
3009548
Fasádna podkladová doska DBJ1 Nomawood
Farba:
čierna
 
37,90
Kúpiť
na objednávku (dodanie do 14 dní)

Nomawood prináša na trh rôzne možnosti v oblasti fasádneho obloženia. Medzi nimi sú podkladové fasádne dosky, ktoré slúžia buď ako podklad alebo priamo ako fasádna doska. Samozrejmosťou je ich použitie do exteriéru aj interiéru. Používanie hranolových profilov je navyše esteticky veľmi zaujímavé a vyhľadávané vďaka modernému nádychu a zároveň príjemného vzhľadu budovy či domu. Fasádne profily umožňujú dostatočnú cirkuláciu vzduchu, takže prípadná vlhkosť je odvádzaná preč, môžu byť inštalované vodorovne aj zvisle a sú vhodné ako pri novostavbách, tak pri rekonštrukcii a ďalšie využitie tejto lišty je aj v oblasti žalúzií a zatienenia. Fasádnym doskám Nomawood neuškodia žiadne vrtochy počasia, ako jediné na trhu majú 100 % odolnosť voči vode a vlhkosti.

Materiál NOMAWOOD®, z ktorého sú fasádne dosky vyrábané, imituje všetky vizuálne prvky dreva, a zároveň má nové úžasné funkcie, ktoré majiteľovi ušetria do budúcnosti náklady na údržbu a ošetrovanie. NOMAWOOD® je totiž certifikovaný materiál, ktorý je recyklovateľný a teda šetrný k životnému prostrediu. Vďaka jeho pôvodu a spôsobu výroby je možná presná rýchla montáž, nehrozia žiadne triesky, materiál nie je nutné natierať, údržba fasády spočíva v občasnom jednoduchom umytí pomocou záhradnej hadice alebo tlakovej umývačky. Technologický pokrok, ktorý sa používa pri výrobe NOMAWOOD®, ponúka 100% odolnosť proti vode v porovnaní s kompozitnými materiálmi.

  • Farba : Black
  • Formát : dĺžka 400 cm x 3 x 5 cm

Fasádne profily sú kombinovateľné a je možné s nimi vytvoriť úžasné a dizajnové tvary fasády, ktoré splnia funkciu ochrany domu a zároveň poskytnú moderné estetické riešenie. Závisí len na fantázii projektanta, architekta alebo samotného zákazníka. Materiál je tak rozmanitý, že sa dá jednoducho zladiť exteriér domu s terasou, oplotením a ďalšími prvkami v okolí domu. Inštalácia fasády je jednoduchá, ale vyžaduje presné postupy, ktoré je nevyhnutné dodržať. NOMAWOOD® je tiež spoľahlivým technickým riešením pre izoláciu fasády, pretože výrobky sú kompatibilné s rôznymi úrovňami hrúbky izolácie. Fasády sú certifikované, vyrábané v Belgicku a ich výroba sa neustále vyvíja a zlepšuje, aby plnili aj tie najnáročnejšie priania zákazníkov.

Vlastnosti materiálu Nomawood

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

 

Platba kartou online

Sme tu pre Vás už 14 rokov | Ďakujeme Vám