Nakupujte u nás :

  • viac ako 1 000 druhov tovaru
  • viac ako 10 000 ks tovaru skladom
  • do 2 pracovných dní doručíme tovar skladom
  • garancia kvality
  • Overené zákazníkmi
  • 14 rokov na trhu

Samostatný infračervený horák pre vstavané grily PREMIUM a MAXIM GrandHall

Samostatný infračervený horák ponúka možnosť ako rozšíriť vonkajšiu kuchyňu s vstavaným grilom o ďaľšiu varnú dosku. Horák sa inštaluje, takisto ako vstavaný gril, priamo do dosky. Samostatný horák je vybavený keramickým horákom s max. výkonom 2,5 kW.

Samostatný infračervený horák pre vstavané grily PREMIUM a MAXIM GrandHall

Výrobca:

GrandHall

Cenová jednotka:

ks

Rozmer:

45 x 54,5 x 22 cm

Hmotnosť (kg):

5 kg

Názov
Cena
K01000195A
Samostatný infračervený horák pre vstavané grily PREMIUM a MAXIM GrandHall
Cena s DPH /
 
319,00
Kúpiť
na objednávku (dodanie do 7 dní)

Samostatný infračervený horák ponúka spôsob, ako rozšíriť vonkajšiu kuchyňu so vstavaným grilom o varnú dosku. Horák sa inštaluje, rovnako ako vstavaný gril, čiže priamo do dosky. Samostatný horák je vybavený keramickým horákom s max. výkonom 2,5 kW. Na infračervenom horáku docielite rýchlo opečené steaky, pretože infrahorák dosahuje podstatne vyššie teploty ako štandardné horáky v grile. Prikúpením predného panela v nerez prevedení zas viete zladiť dizajn s celonerezovým grilom Elite. Pri inštalácii horáka je nutné dodržať vzdialenosť od horľavých materiálov - výrobca doporučuje 25 cm na stranách, 45 cm vzadu a 1 m nad horákom. Horák GrandHall nie je vybavený na samostatné použitie (len v kombinácii s vstavaným grilom) a je určený k použitiu len na pravej strane grilu.

Infračervené grilovanie (Infra-Red Searing)

Infračervený horák (Infrared Sear Burner) vie dosiahnuť za pár minút veľmi vysoké teploty, vďaka čomu je pokrm rýchlo "uzavretý", čiže je následne navonok krásne chrumkavý a vo vnútri zostane šťavnatý. Nedochádza tak k nežiaducemu úniku štiav z grilovaného mäsa a predchádza jeho vysušeniu. S technológiou infračerveného opekania je záruka zdravej tepelnej úpravy pokrmov.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

 

Platba kartou online

Sme tu pre Vás už 14 rokov | Ďakujeme Vám