Nakupujte u nás :

  • viac ako 1 000 druhov tovaru
  • viac ako 10 000 ks tovaru skladom
  • do 2 pracovných dní doručíme tovar skladom
  • garancia kvality
  • Overené zákazníkmi
  • 14 rokov na trhu

Moderna 90 L kombinovaný sporák na varenie a vykurovanie J. Corradi

Kombinovaný sporák s pecou na drevo, liatinovou alebo sklokeramickou doskou. Tento kombinovaný sporák má chrómovaný rám, vonkajší plášť z nehrdzavejúcej ocele alebo lakovanej ocele čiernej alebo červenej farby. K dispozícii s pochrómovanými nohami alebo s podstavcom z nehrdzavejúcej ocele. Šírka sporáku je 90 cm.

Moderna 90 L kombinovaný sporák na varenie a vykurovanie J. Corradi

Výrobca:

J. Corradi

Cenová jednotka:

ks

Názov
Vyberte si
Farba
Cena
7418006
Moderna 90 L kombinovaný sporák na varenie a vykurovanie J. Corradi
Vyberte si:
S podstavcom z nehrdzavejúcej ocele a liatinovou doskou
Farba:
Cena s DPH /
 
4 404,00
Kúpiť
na objednávku (dodanie do 14 dní)

Kúrenie

Krbová vložka na drevo, ktorá je umiestnená vľavo je mimoriadne hlboká, takže do nej môžete umiestniť aj veľké polená. Oheň je regulovaný pomocou dvoch pohodlných úchytiek, ktoré sa nachádzajú vo vnútri priestoru pod ohniskom. Jeden sa používa na otvorenie / zatvorenie obtoku pri zapálení ohňa. Druhý je slúži v prípade potreby na zmenu množstva kyslíka, ktorý prúdi do ohniska. Steny pece na drevo sú z Alutec®, patentovaného žiaruvzdorného materiálu, ktorý bieli pri vysokej teplote a zaisťuje dokonalé spaľovanie. Dvere majú vysoko odražajúce dvojité zasklenie, ktoré zaisťuje izoláciu a dokonalý plameň s maximálnou bezpečnosťou.

Varenie


Pec na drevo sa vyznačuje veľkorysou veľkosťou, objemnými 51 litrami a rovnomernou konštantnou vnútornou teplotou. To umožňuje dokonalé varenie s bezkonkurenčnou arómou a chuťou v porovnaní s elektrickými rúrami. Dvere majú trojité zasklenie pre maximálnu izoláciu a bezpečnosť. Teplomer sa dodáva ako štandard. Vrchná časť s odnímateľnými krúžkami je štandardne umiestnená na ohnisku, celá je vyrobená z extra hrubej liatiny pre väčšiu pevnosť a odolnosť. Doska z keramického skla je k dispozícii ako alternatíva k tradičnej liatinovej doske. Táto možnosť je možná iba pri zadnom vývode dymu.

Povrchové úpravy:

Kombinácie varných dosiek: 

Voliteľné príslušenstvo: 

  • sklokeramická plocha
  • digestor s odsávacím ventilátorom, ktorý dokonale ladí s veľkosťou, povrchovou úpravou a farbami kuchyne. Má príjemné rozptýlené svetlo a umývateľné filtre z nehrdzavejúcej ocele. Sací výkon 1 000m3 / h.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

 

Platba kartou online

Sme tu pre Vás už 14 rokov | Ďakujeme Vám