LARCHE drevené terasové dosky 400 cm

Kód: 254
29,76 € / ks 24,80 € bez DPH
Do 14 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Terasové dosky z dreva vyrobené z domáceho smrekovca pre vašu dokonalú terasu s prirodzeným vzhľadom ktorý je vhodný na interiérové aj exteriérové použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Terasové dosky LARCHE sú vyrobené z domáceho smrekovca. Drevené dosky zo smrekovca dosahujú životnosť triedy 3 – stredné odolné. Červeno-hnedé živicové drevo sa vyznačuje silným rustikálnym efektom. Zaujímavé je, že domáci smrekovec dosahuje vlastnosti svojho príbuzného sibírskeho.

Charakteristické pre tento produkt je krútenie a praskanie materiálu. Prirodzený je tiež vznik šedej patiny. Pre zamedzenie odporúčame použiť olejový náter.


Formát 
  • hladká - 400 x 14 x 2,4 cm - 9,5 kg / ks

Spotreba

  • hladká - 1,7 ks / m² alebo 6,8 ks vedľa seba = 1 bm

Viac informácií o drevených terasových doskách nájdete na stránke www.hausler.sk

Pre presnú kalkuláciu spolu s montážnym materiálom nás kontaktuje na e-mail info@housegarden.sk

Dodatočné parametre

Kategória: Terasové dosky z dreva
Hmotnosť: 9.5 kg
Rozmer: 400 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.