Dokonalá grilovačka u Vás doma

Grilovačka patrí k obľúbeným aktivitám, ktoré sa dajú vykonávať od skorej jari až do neskorej jesene. Na Slovensku hádam ani nie je človek, ktorý by aspoň raz za sezónu negriloval alebo neabsolvoval aspoň jednu opekačku. Ako však spraviť nezabudnuteľnú grilovačku pre väčšie množstvo ľudí bez stresu a námahy?

Príprava jedla na grile alebo na ohni je stále populárnejšia pri rodinných akciach, firemných večierkoch alebo posedení s priateľmi alebo obchodnými partnermi. Len si to predstavte, vzduchom sa šíri omamná vôňa pečeného kolena alebo krkovičky, z grilu sála oheň a všade panuje dobrá atmosféra. Ľudia sa zabávajú, jedia a popíjajú… Až na Vás alebo niekoho, koho ste poverili grilovaním. Samozrejme, to za predpokladu, že máte kvalitný gril a potrebnú výbavu a skúsenosti na zorganizovanie poriadnej grilovačky. Posledné roky sa už aj na Slovensku môžeme stretnúť s pojmom grill catering. Nie je to však ten catering, ktorý poznáme z mnohých firemných akcii s naškrobenými obrusmi, dovezeným jedlom a nastrojenými čašníkmi.


Grill catering je úplne nový pojem v oblasti gastronómie a princíp spočíva v tom, že zákazník si na svoju grill párty objedná kuchára - grilmajstra, grilovacie vybavenie vrátane grilov a vyberie si z ponuky grilovaných pokrmov, ktoré mu grilmajster pre jeho hostí bude počas celej party, oslavy či rautu pripravovať.


V ponuke z grilu bývajú rôzne druhy mäsa, zeleniny, šalátov a samozrejme vybrať si môžete aj špeciálnu ochutnávku zretých steakov z grilu alebo degustáciu vína.

Výhody gril cateringu:

  • môžete sa venovať hosťom a nie stáť pri grile
  • vďaka profesionálnemu grilmajsterovi máte istotu, že všetko čo sa bude servírovať bude kvalitne a chutne spravené
  • nemusíte sa starať o nákup pred grilovaním, len si z ponuky vyberiete jedlá, ktoré chcete servírovať
  • po grilovačke sa nemusíte starať o upratovanie, grilmajster si so svojím staff všetko uprace
  • Vaši hostia, priatelia, rodina a obchodní partneri sa dozvedia o nových spôsoboch prípravy jedál
  • zažijete pohostenie plné vôňí, chutí a príjemnej uvoľnenej atmosféry
  • grilovanie na najkvalitnejších kermamických griloch Kamado Joe a ohniskovom grile Vulcanus, ktorý dotvorí atmosféru k dokonalosti
  • dokonale ugrilované jedlo a šťavnaté mäso aké ste ešte nejedli
  • grilovačka bez starostí u Vás na záhrade, priamo vo Vašich priestoroch firmy alebo na mieste, ktoré si Vy sami zvolíte
Grill catering alebo koncept “grilovačky na kľúč¨ je veľmi obľúbený a priniesol so sebou aj druhý fenomén. Tým sa stala škola grilovania priamo u zákazníka alebo ako zábavný program na firemných akciach a stretnutiach priateľov a nadšencov grilovania. Výhodou školy grilovania spojenej s grill cateringom je aj to, že sa môžete naučiť, ako pripraviť steak ako z luxusného steak house, spôsob prípravy mäsa pomalým pečením, vyskúšať si všetky možnosti prípravy jedál na grile a mnoho ďalšieho, čím po absolvovaní školy grilovania budete vedieť aj Vy ohúriť svojích najbližích. 

Ak Vás myšlienka zorganizovať si grilovačku s profesionálnym grillmajstrom na keramických griloch Kamado Joe zaujala, kontaktujte nás na info@housegarden.sk alebo vyplňte nižšie kontaktný formulár a my sa Vám ozveme.

Napíšte nám rýchlu správu :

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

 

Platba kartou online

Sme tu pre Vás už 14 rokov | Ďakujeme Vám