Hotové krby s obložením z prírodného kameňa

Krby PURESTONE sú krby s obložením z čistého prírodného kameňa opracovaného inovatívnou technológiou rakúskej kvality.
Hotové krby CUBE sú orientované na kvalitu. Nič nie je dôležitejšie ako bezpečnosť a pohodlie zákazníkov.
Výrobca preto dodržiava najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti výrobkov.

Aké výhody ponúkajú hotové krby CUBE ?

1. Kvalitná obstavba krbu

Určite sa pýtate prečo by ste mali uprednostniť krb CUBE pred inou krbovou vložkou. Jednou z výhod hotových krbov CUBE je skutočnosť, že nemusíte premýšľať nad dizajnom obstavania krbovej vložky. Krby CUBE majú totiž obklad z prírodného kameňa, ktorý sa skladá z jednoducho aplikovateľných dielov opracovaného kameňa v troch farebných variáciách.

2. Krb, ktorý šetrí váš čas

S hotovými krbmi Cube môžte mať krásny a spoľahlivý krb vo vašej obývačke ešte rýchlejšie vďaka jeho jednoduchej konštrukcií zostavenia. Krb CUBE ponúka jedinečný zážitok z čistého ohňa, ktorý spĺňa najvyššie nároky súčasnej kultúry vykurovania. Oheň a teplo z nového krbu si môžete užívať už v priebehu pár hodín.

3. Jedinečný dizajn a pôžitok

Krby vhodné do súkromných domov, nízko-energetických domov aj v luxusných apartmánov, do reštaurácií... Naše krby sú vhodné na akékoľvek mieste, kde sa cení štýl, atmosféra a vkus. Kombinujú maximálnu bezpečnosť s vysokou kvalitou a jedinečným štýlom. Uľahčujú vytvorenie pôvabného ohniska pre každý obytný priestor.


PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

 

Platba kartou online

Sme tu pre Vás už 14 rokov | Ďakujeme Vám