TILDA 10 M kachle na pelety MCZ

Kód: 7118049
ZADARMOZADARMO
tilda 275 black
3 679 € / ks 3 065,83 € bez DPH
Do 30 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia

Kachle na pelety s výkonom až 10 kW, vysokou účinnosťou a možnosťou ovládania cez mobilný telefón predstavujú lacné a ekologické vykurovanie pre malé a stredne veľké rodinné domy alebo firmy. Kachle sú tiché a dokážu vykurovať s rozvodom vzduchu viac miestností.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technológia OYSTER je ideálna do vysoko energeticky úsporných a pasívnych domov. Peletkové kachle TILDA sú vo verzii COMFORT AIR, dokážu účinne preniesť teplý vzduch do ostatných miestností a majú dva ventilátory, ktoré je možno nastaviť samostatne. Funkcia NO AIR umožňuje v kachliach úplne vylúčiť nútené vetranie na stanovený čas, zabezpečiť maximálne ticho a vychutnávať všetky výhody tepla rozptýleného v miestnostiach prirodzeným sálaním.


Zabudované technológie:

Snímka obrazovky 2022-02-25 o 16.48.44


Technické parametre:

Typ paliva pelety
Max. výkon 10 kW
Min. výkon 2,3 kW
Účinnosť 92,6 %
Kapacita zásobníka 39 l
Priemer dymovodu 8 cm
Hmotnosť 185 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kachle na pelety
Hmotnosť: 185 kg
Model: Comfort Air
Výkon: 10 kW
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

mcz_e927e5eb8b65805b

Inteligentné peletové zariadenia s profesionálnym riešením pre domy, chaty, firmy, budovy.

MCZ je hlavné výrobné odvetvie zo spoločnosti MCZ Group s dôrazom na najnovšie inteligentné technológie, najnáročnejší dizajn a neustálu inováciu technológií. Značka vznikla už v roku 1975 v Taliansku.

Každoročne uvádza novinky tejto exkluzívnej značky na trh, a to na mnohých svetových výstavách, čím sa stáva svetovou jednotkou v kvalite a dizajne výrobkov tomto odvetví.

Hlavným cieľom MCZ je vytvoriť vysoko kvalitné výrobky pre domáce vykurovanie kotlami a kachľami na pelety s veľkým dôrazom na investície do inovatívnych technológií. Produkty MCZ vynikajú vďaka kvalitným materiálom s dlhou životnosťou, jednoduchým automatickým ovládaním, čistou a tichou prevádzkou, vkusným dizajnom a malou spotrebou paliva.