Filter

Výrobca

Vyberte si

Materiál

Výrobca

Vyberte si

Materiál

Nakupujte u nás :

  • viac ako 1 000 druhov tovaru
  • viac ako 10 000 ks tovaru skladom
  • do 2 pracovných dní doručíme tovar skladom
  • garancia kvality
  • Overené zákazníkmi
  • 14 rokov na trhu

Vírivky a bazény

V našej ponuke nájdete najlepšiu vírivku Softub. Úsporná vírivka Softub dokáže naplniť vašu túžbu po celoročnom wellness. Mobilná vírivka Softub je vhodná na terasu  a záhradu. Vírivka Softub sa zmestí aj na balkóny. Dôležitou súčasťou vírivky Softub je správna starostlivosť o vodu. V našej ponuke nájdete rôzne doplnky pre vírivky a bazény. Soľ a oleje do kúpeľa, ktoré vám spríjemnia  pobyt vo vírivke Softub. Chémia pre bazény a vírivky, ktorá vám pomôže udržať vodu priehľadne čistou. V našej ponuke sa nachádzajú aj solárne sprchy a sudové sauny. Solárna sprcha sú vhodným funkčným a estetickým doplnkom pre záhrady a terasy.

TOP 5 | NAJPREDÁVANEJŠIE v kategórii VÍRIVKY A BAZÉNY

Kategórie

Celoročný wellness v pohodlí domova

V našej ponuke nájdete najlepšiu vírivku Softub, solárne sprchy, wellness doplnky a tiež príslušenstvo do kúpeľa. Vďaka nim, sa vaše vnímanie regenerácie a oddychu zmení na wellness pobyt v pohodlí domova. Už si viac nemusíte kupovať víkendové pobyty v kúpeľoch. S našou vírivkou Softub môžete zažívať celoročný wellness omnoho lacnejšie a kedykoľvek sa vám zachce. Skvelá investícia s ktorou si potvrdíte, že kvalita dávno prekonala kvantitu. Vírivka vhodná ako do interiéru tak do exteriéru. Z obyčajného yakuzzi sa môže stať horúci kúpeľ doplnený relaxačnými olejmi, alebo zdravou soľou z mŕtveho mora, ktorej minerály pomáhajú pri čistení,detoxikácii a obnovení zdravia. Výber je len na vás. Vírivka Softub sa prispôsobí akýmkoľvek vašim predstavám.

Solárna sprcha


Solárna sprcha je vhodným doplnkom do každej záhrady. Čisté línie sprchy a jednoduchý dizajn nami ponúkaných spŕch je navrhnutý tak, aby esteticky zapadli do každej záhrady a vhodne doplnili každý typ bazénu. Telo solárnej sprchy je koncipované ako zásobník x litrov vody (záleží od typu sprchy). Voda je následne zohriata pomocou slnečného žiarenia až na 30-36 ºC, čo zabezpečí dostatok teplej vody pre príjemné a osviežujúce sprchovanie. Na výber vám ponúkame šírokú farebnú škálu solárnych spŕch v rovnom či zahnutom prevedení s možnosťami oplachnutia nôh.

Osprchovať sa pred každým kúpaním v bazéne by malo patriť k bežným úkonom pred kúpaním. Do bazéna sa potom dostane výrazne menej baktérii a mechanických nečistôt ( zvyškov trávy, prachu atď. ), čo výrazne znižuje náročnosť starostlivosti o bazén, predovšetkým spotrebu bazénovej chémie. Solárna sprcha, ako už názov napovedá, nie je len tak obyčajná záhradná sprcha. A je taktiež vyhľadávaná aj záhradkármi, ktorí nemajú bazén a ktorým slúži nielen ako vonkajšia sprcha na osvieženie a umytie, ale aj ako bezplatný a ekologický zdroj teplej vody. Solárna sprcha využíva slnečné žiarenie ako alternatívny zdroj energie a tým sa stáva ekologickým, lacným a pohodlným zdrojom teplej vody.

Kľúčové slová, keywords

bazen, bazeny, virivka, vírivka, bazén, vírivky, softub, vírivky softub, obloženie pre vírivky, sprcha, solárna sprcha, záhradná sprcha, soľ do kúpeľa, paddleboardy, olej do kúpeľa, chémia do bazéna, chémia pre bazény, chémia pre vírivky, sauna, sudová sauna, doplnky pre vírivky, mobilné vírivky

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

 

Platba kartou online

Sme tu pre Vás už 14 rokov | Ďakujeme Vám