Filter

Výrobca

Vyberte si

Materiál

Výrobca

Vyberte si

Materiál

Nakupujte u nás :

  • viac ako 1 000 druhov tovaru
  • viac ako 10 000 ks tovaru skladom
  • do 2 pracovných dní doručíme tovar skladom
  • garancia kvality
  • overené zákazníkmi

Vírivky a bazény

V našej ponuke nájdete najlepšiu vírivku Softub, solárne sprchy, wellness doplnky a tiež príslušenstvo do kúpeľa. Ak túžite zažívať celoročný wellness, tento pocit si môžete splniť úspornou vírivkou Softub, ktorá je vhodná na terasu či do záhrady a taktiež sa vírivka Softub zmestí na balkóny. Dôležitou časťou víriviek a bazénov je správna starostlivosť o vodu, ktorá nezapácha a nedráždi pokožku. Príjemné chvíle si môžete obohatiť vôňami z celého sveta vo forme oleja alebo soli.

Celoročný wellness v pohodlí domova

V našej ponuke nájdete najlepšiu vírivku Softub, solárne sprchy, wellness doplnky a tiež príslušenstvo do kúpeľa. Vďaka nim, sa vaše vnímanie regenerácie a oddychu zmení na wellness pobyt v pohodlí domova. Už si viac nemusíte kupovať víkendové pobyty v kúpeľoch. S našou vírivkou Softub môžete zažívať celoročný wellness omnoho lacnejšie a kedykoľvek sa vám zachce. Skvelá investícia s ktorou si potvrdíte, že kvalita dávno prekonala kvantitu. Vírivka vhodná ako do interiéru tak do exteriéru. Z obyčajného yakuzzi sa môže stať horúci kúpeľ doplnený relaxačnými olejmi, alebo zdravou soľou z mŕtveho mora, ktorej minerály pomáhajú pri čistení,detoxikácii a obnovení zdravia. Výber je len na vás. Vírivka Softub sa prispôsobí akýmkoľvek vašim predstavám.

Solárna sprcha

Solárna sprcha je vhodným doplnkom do každej záhrady. Čisté línie sprchy a jednoduchý dizajn nami ponúkaných spŕch je navrhnutý tak, aby esteticky zapadli do každej záhrady a vhodne doplnili každý typ bazénu. Telo solárnej sprchy je koncipované ako zásobník x litrov vody (záleží od typu sprchy). Voda je následne zohriata pomocou slnečného žiarenia až na 30-36 ºC, čo zabezpečí dostatok teplej vody pre príjemné a osviežujúce sprchovanie. Na výber vám ponúkame šírokú farebnú škálu solárnych spŕch v rovnom či zahnutom prevedení s možnosťami oplachnutia nôh.

Osprchovať sa pred každým kúpaním v bazéne by malo patriť k bežným úkonom pred kúpaním. Do bazéna sa potom dostane výrazne menej baktérii a mechanických nečistôt ( zvyškov trávy, prachu atď. ), čo výrazne znižuje náročnosť starostlivosti o bazén, predovšetkým spotrebu bazénovej chémie. Solárna sprcha, ako už názov napovedá, nie je len tak obyčajná záhradná sprcha. A je taktiež vyhľadávaná aj záhradkármi, ktorí nemajú bazén a ktorým slúži nielen ako vonkajšia sprcha na osvieženie a umytie, ale aj ako bezplatný a ekologický zdroj teplej vody. Solárna sprcha využíva slnečné žiarenie ako alternatívny zdroj energie a tým sa stáva ekologickým, lacným a pohodlným zdrojom teplej vody.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk