Filter

Výrobca

Výrobca

Nakupujte u nás :

  • viac ako 1 000 druhov tovaru
  • viac ako 10 000 ks tovaru skladom
  • do 2 pracovných dní doručíme tovar skladom
  • garancia kvality
  • Overené zákazníkmi
  • 14 rokov na trhu

Paddleboardy

Paddleboard v skratke Stand Up Paddle Board, takzvaný SUP plavák. Paddleboard je nafukovacia doska určená na plavbu v stoji. Paddleboardy z našej ponuky sú vyrobené z kvalitných odolných materiálov. Paddleboardy su vďaka stabilnej konštrukcii vhodné nielen pre plavbu na pokojných vodách ale aj na rozbúrených vlnách. Plavba na paddleboard v stoji zvyšuje telesnú kondíciu a posilnenie celého tela.  Plavba na Paddleboard spája príjemne s užitočným.

519,00 €
459,00
skladom
379,00 €
339,00
skladom
339,00 €
299,00
skladom
160,00 €
129,00
skladom

Pádlovanie na paddleboarde je atraktívny vodný šport, ktorý pochádza z Havaja. SUP dosky sú veľmi obľúbené medzi mužmi aj ženami, vhodné na spoločné pádlovanie, jógu na paddleboardoch či pilates na paddleboardoch. Dynamické paddleboardy od značky Skiffo sú vhodné pre všetky typy jazdcov od skúsených aj pre začiatočníkov. S doskami Skiffo zažijete mnoho nezabudnuteľných a adrenalínom naplnených chvíľ. 

Kľúčové slová, keywords

bazen, bazeny, virivka, vírivka, bazén, vírivky, softub, vírivky softub, obloženie pre vírivky, sprcha, solárna sprcha, záhradná sprcha, soľ do kúpeľa, paddleboardy, olej do kúpeľa, chémia do bazéna, chémia pre bazény, chémia pre vírivky, sauna, sudová sauna, doplnky pre vírivky, mobilné vírivky

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

 

Platba kartou online

Sme tu pre Vás už 14 rokov | Ďakujeme Vám