Dodávatelia jedinečných a kvalitných produktov

Predstavujeme vám našich dlhoročných dodávateľov skrz celého sveta. Od Ameriky cez Švédsko,Rakúsko až po Taliansko či Gruzínsko. Už od nášho začiatku sa vám snažíme ponúkať len to najlepšie z najlepšieho.
Preto za každým naším dodávateľom stoja dlhoročné skúsenosti, ktoré odzrkadľujú tie najkvalitnejšie produkty.
Zakladáme si na vašej spokojnosti, preto všetky naše produkty sú zárukou kvality,bezpečnosti a taktiež životnosti.

Häusler - Tie najkrajšie terasy a ploty

Tak jednoducho znie cieľ firmy Häusler. Rok, čo rok, už dlhšie ako päťdesiat rokov naše neustále úsilie špecializujeme hlavne na terasy a záhradné ploty. Patria k tomu samozrejme aj doplnkové riešenia ako sú schody, bazénové obruby, obklady, záhradné doplnky. Usilujeme sa prispieť k tomu, aby sa Vaše sny stali skutočnosťou!

Softub - vírivka do ktorej sa zamilujete

Vírivka Softub je najpredávanejšia mobilná vírivka na svete. Vírivka Softub je ľahká, prenosná a komfortná, tichá, úsporná a štýlová. Vírivky Softub sú určené k celoročnému používaniu či v interiéri alebo v exteriéri. Vírivky Softub sú vyrobené zo špeciálnych materiálov, ktoré sú mäkké a príjemné na dotyk. Výsledkom je nenahraditeľná pohoda tela i duše.

KamadoJoe - najlepší keramický gril na svete

Môže sa to zdať ako odvážne tvrdenie, ale pozývame Vás sa na KamadoJoe pozrieť a presvedčte sa sami! Ak porovnáte KamadoJoe keramický gril s inými keramickými grilmi na trhu, čoskoro zistíte, že KamadoJoe je najlepší stavaný gril na trhu. Ale je toho oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá!

MCZ Group - krby, kachle, kotle na pelety a drevo

Mnoho riešení ako spojiť dizajn, ekonomické a ekologicky šetrné s užitočným. MCZ je dynamická spoločnosť pôsobiaca v sektore vykurovania interiéru. MCZ úspešne vytvorila svoj vlastný štýl, v ktorom kombinuje moderný dizajn s tradičným teplom. My dávame teplo z plameňa  s inovatívnym dizajnom.

Primo - oválne keramické grily

Kombinácia pravého dreveného uhlia a vysokozáťažovej keramiky zaručuje úžasné šťavnaté potraviny s ozajstnou chuťou po dyme. Kvalita použitých materiálov a jeho konštrukcia zaručujú životnosť desiatky rokov. Vďaka unikátnej povrchovej glazúre sú Primo gily veľmi obľúbeným záhradným doplnkom v každom počasí.

Blofield - sedačky na každú príležitosť

Blofield sedačky a kreslá naplnené vzduchom sú inšpirované vzhľadom Chesterfield. Kombinuje tak vzhľad, komfort a kvalitu tradičnej pohovky s úrovňou holandského dizajnu. Blofield BigBlo je vyrobený z pevného PVC s UV ochranou a dodatočnou ochranou zo spodu sedačky. Naplánujte si udalosti všade tam, kde ste pred tým nemohli!

LotusGrill - revolučný bezdymový gril na drevené uhlie

LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie. Je vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka jeho unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi, alebo na rybách bez toho aby ste znepríjemňovali život svojmu okoliu.

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NOVINIEK

Chcete byť medzi prvými, ktorí budú informovaní o novinkách z našej ponuky, aktuálnych akciách a výstavách ? Prihláste sa prostredníctvom tohto formulára a dostávajte pravidelne novinky mailom.

Zavolajte nám:

+421 949 494 000

Napíšte nám:

info@housegarden.sk

12 rokov stabilný partner na trhu

Oficiálny distribútor svetových značiek

Odborné poradenstvo

Doprava po celom SR a ČR

Záručný a pozáručný servis

Kvalita za rozumnú cenu

 2x Showroom:
- Bratislava
- Dvorany nad nitrou

Ďakujeme za Vašu dôveru