ARIZONA vírivka Platinum Spas

Kód: ARIZONA-SS ARIZONA-MC ARIZONA-O Zvoľte variant
Akcia Novinka
Značka: Platinum Spas
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 8 100 € 8 100 € 8 100 € od 8 100 € –26 % –10 % –10 % až –26 %
CHARBOSS drevená čistiaca škrabka
8 100 € 8 100 € 8 100 € od 8 100 € –26 % –10 % –10 % až –26 % 5 990 € / ks 7 290 € / ks 7 290 € / ks od 5 990 € / ks 4 991,67 € bez DPH 6 075 € bez DPH 6 075 € bez DPH od 4 991,67 € bez DPH
Skladom Čakáme na naskladnenie Čakáme na naskladnenie Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
27.9.2023 - - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Kompaktná a dokonalo navrhnutá vírivka s rozmerom 2130 x 1650 x 880 mm. Pre max. 3 osoby so 43 tryskami a s 3 kw ohrievačom. Použité 2 pumpy zabezpečia, že tlak prúdu bude rovnako silný a hydromasážny zážitok rovnako účinný, ako pri oveľa väčších vírivkách. LED osvetlenie, zabudovaný bluetooth hudobný systém a možnosť ovládania prostredníctvom smart aplikácie. Súčasťou je ozónový čistič pre dokonalú hygienu a vysoko účinná energetická izolácia, ktorá pomáha redukovať prevádzkové náklady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vírivka Arizona bola navrhnutá ako ideál pre páry a je súčasťou radu Premium - najluxusnejších a najinovatívnejších výrobkov od spoločnosti Platinum Spas. Vvyniká kompaktnými rozmermi a je tak vhodná aj do menších priestorov. Napriek svojej malej veľkosti je neuveriteľne pohodlná a osadená tými najmodernejšími technológiami. Ak potrebujete ideálny domáci wellness, uvoľniť svoje napätie alebo zlepšiť zdravie neváhajte ponoriť sa do tejto vírivky.


Hlavné vlastnosti a prvky vírivky ARIZONA:

Trysky

Je to práve použitie vhodných trysiek a ich optimálny počet, čo vám prináša ten pravý zážitok. Všetky sedadlá sú konštruované s ohľadom na tvar vášho tela a trysky umiestnené tak, aby ladili so svalovou štruktúrou, čo prináša prvotriedny hydromasážny zážitok.

O váš relax a pohodlie sa postará celkovo až 43 trysiek:

 • 39 x 25mm Smerové/nastaviteľné trysky - tento typ smerových trysiek poskytuje menej intenzívnu bodovú masáž, čo pomáha upokojiť boľavé svaly
 • 4 x Rotačné trysky - poskytujú intenzívnu bodovú masáž. Sú obzvlášť efektívne na úľavu napätia v chrbtici

Virivka-arizon-trysky

3 rôzne farebné varianty vane

 • Sterling Silver
 • Midnight Canyon
 • Odyssey

Farba obloženia: Grey

 

Energeticky efektívna izolácia

Zefektívniť celý ohrievací proces vám výrazne pomôže energeticky efektívna izolácia (Energy Efficient Insulation). Za účelom zachovania teploty vo vnútri tela vírivky kombinuje až 5 rôznych typov izolácie. Odrážaním späť do vnútra sa teplo uvoľnené čerpadlami a ďalšími elementami môže recyklovať a následne tak pomáha udržiavať teplotu počas celého ohrievacieho procesu. To pomáha redukovať prevádzkové náklady a robí tak používanie ešte výhodnejším.

 Virivka-izolacny-system

Ozónová dezinfekcia

Každý výrobok Platinum Spa obsahuje Superior Wellness Ozone. Tento elektronický dezinfikátor pre vašu vírivku pomáha redukovať prítomnosť nečistôt a mikro organizmov, ktoré voda pri používaní obsahuje. Ozón pomáha účinne zabíjať veľa druhov baktérií a vírusov bez potreby pridania nadmerného množstva chemikálií.
Jeho používanie vo vašej vírivke pomáha redukovať náklady a čas potrebný na údržbu, predlžuje životnosť zariadenia a môže aj znižovať zápach chlóru.

Ozone logo

Osvetlenie a audio systém

Široká škála rôznofarebného LED osvetlenia (podlahové, osvetlenie bočných panelov aj hladiny) a najmodernejší Bluetooth audio systém zabezpečia, že čas vo vírivke po západe Slnka budete jednoducho milovať.

Virivka-reproduktor Virivka-arizona-osvetlenie-2.jpg

Ovládací panel

Všetky vírivky Platinum Spas používajú najkvalitnejšie komponenty a preto sú osadené Balboa ovládacími panelmi, ohrievačmi a riadiacimi jednotkami. Farebný, dotykový displej zabezpečí, že vírivku si rýchlo a pohodlne nastavíte presne podľa svojich potrieb.

Balboa Worldwide App

Chcete si byť istí, že vaša vírivka bude pripravená vždy, keď dostanete chuť sa do nej ponoriť? Spustite a zmeňte nastavenia priamo vo vašom telefóne alebo tablete. Nemusíte tak chodiť von vopred, ale kľudne si počkať na moment, až bude vírivka pre vás pripravená. Aplikácia Balboa umožňuje plnú kontrolu - môžete nastavovať teplotu, zapínať a vypínať čerpadlá, či dokonca nastaviť filtračné cykly. 


Technické parametre:

 • Celkový počet osôb: 3
 • Počet miest na sedenie: 1
 • Počet miest na ležanie: 2
 • Izolácia: Platinum Premium Shield
 • Ohrievač: 3 kw
 • Čerpadlo: 2 x 2 HP
 • Obehové čerpadlo: 1 x 0,53 HP
 • Rozmery: 2130 x 1650 x 880 mm
 • Hmotnosť: 295 kg
 • Farba vane: Sterling Silver/Midnight Canyon/Odyssey
 • Farba obloženia: Grey
 • Elektrické pripojenie: 16AMP pri 400V
 • Led osvetlenie
 • Hudba: Bluetooth

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Člen skupiny Superior Wellness, poprednej európskej značky výrobkov prémiovej kvality zameranej na zlepšenie zdravia a pohody.

Príbeh SW sa začal písať v roku 2011 a značka Platinum Spas bola vytvorená v roku 2016 (aj keď Superior Wellness predával túto produktovú radu už od roku 2013).

V popredí výroby všetkých výrobkov je dôraz na dizajn, inovácie a najnovšie technológie. Platinum Spas sa tak zameriavajú na neustále zlepšovanie celej wellness oblasti a ponúkajú výrobky vhodné pre každý typ zákazníka.

platinum-spas-logo-s