Bezchlórové tablety AquaFinesse na údržbu vody v bazéne

Kód: 64
69 € / balenie 57,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Tablety AquaFinesse sa postarajú o kompletnú bezchlórovú údržbu a dezinfekcia vody v bazéne. Zvýšia kvalitu vody vo vašom bazéne a znížia celkové prevádzkové náklady na jeho údržbu. Dezinfekčné tablety pomáhajú udržať vodu čistú a bez baktérií, zabraňujú tvorbe slizkého klzkého povrchu, v ktorom sa vytvára vhodné životné prostredie pre baktérie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starostlivosť o vodu v bazénoch. Správnou starostlivosťou o vodu oddialite výmenu vody a udržíte si jej kvalitu. AquaFinesse poskytuje čistú, priezračnú vodu bez zápachu, použitím jednej dávky za týždeň! 

Nebezpečné baktérie a mikroorganizmy, mastnota vo vode, klzké povrchy, vápenné usadeniny a penenie sú odstránené! 


Balíček obsahuje :  

  • 30 samostatne balených tabliet
  • 1 plávajúci dávkovač
  • 1 tableta AquaFinesse 1 týždeň / 20 000 litrov vody

Dodatočné parametre

Kategória: Údržba vody pre bazény
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

aquafinesse_52b97086fa37fde9

Čistiace prostriedky do vody - šetrné k životnému prostrediu, bezpečné pre vaše zdravie a šetrné k pokožke

Údržba vody vo vírivkách a bazénoch je často ťažká a komplikovaná. Snažiť sa udržať vyváženú hodnotu pH, alkalitu je pre veľa ľudí náročná úloha. Produkty Aquafinesse pre úpravy vody zjednodušujú údržbu vody, čo vám ušetrí drahocenný čas. Kvalita vody vo vírivke alebo v bazéne má prvoradý význam a to nielen z hygienických dôvodov a bezpečnosti ale aj preto, že správna úprava vody predlžuje životnosť vašej vírivky alebo bazénu. Úprava vody Aquafinesse aplikuje prelomovú, preverenú technológiu, ktorá napáda životné prostredie baktérií vo vírivke alebo v bazéne, čím ich počet dramaticky znižuje. Používaním Aquafinesse raz týždenne získate kryštálovo čistú vodu a zároveň zabránite opätovnému rastu baktérií. Aquafinesse je šetrný k životnému prostrediu, bezpečný a láskavý k vašej pokožke. Príjemná vôňa Aquafinessu pochádza z organickej levandule pestovanej na francúzskom vidieku. Aquafinesse produkty na úpravy vody boli testované a certifikované mnohými nezávislými skúšobnými organizáciami po celom svete.