FORK & KNIFE SET vidlička a nôž Ofyr

Kód: OA-KF-SET
75 € / set 62,50 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Sada vidlice a noža na krájanie obľúbeých pokrmov, mäsa, rýb, zeleniny. OFYR nôž a vidlička patrí medzi základnú výbavu každého dobrého kuchára a každý tento set ocení pri chystaní pokrmov na grilovanie. Set je vyhotovený s termoplastickou rukoväťou pre optimálne uchopenie a čepeľ z nerezovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Set na prípravu pokrmov, krájanie mäsa, ryby alebo zeleniny. OFYR nôž a vidlica v peknej sade s termoplastickou rukoväťou pre optimálne uchopenie a čepeľou z nerezovej ocele.

Dodatočné parametre

Kategória: Sady nožov
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.