Piesok do trávy Min2C

Kód: MRQ0520TNA-V1
Akcia
Značka: Min2C
8,70 € –17 %
Piesok do trávy 0,2 2,0
8,70 € –17 % 7,20 € / balenie 6 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Piesok do trávy s výbornou priepustnosťou vody, ktorý vám vytvorí dokonalý trávnik. Trávny piesok, ktorý je určený pre trávnaté plochy vystavované opakovanému zaťaženiu. Časom vzniknú problémy s povrchovým stužením pôdy a to je spojené s obtiažnym prevzdušňovaním a zavlažovaním. Následne dochádza k zhoršeniu pôdnej štruktúry, obmedzeniu vitality trávnej mačiny (trávy horšie odnožujú) kvôli zlému prevzdušneniu a následne dochádza k rozvoju tvorby buriny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Piesok do trávy s výbornou priepustnosťou vody, ktorý napomáha k uvoľneneniu povrchovej vrsty pôdy čím vytvára trávnatejší povrch. Najčastejšie sa používa na jar a jeseň, aby podporil rast korienkov a zlepšil príjem živín. Trávny piesok napomáha k prevzdušneniu vrchnej vrstvy trávnika čím zabezpečuje podmienky k prirodzenému rozkladu novo vznikajúcej trávnej plsti a zamedzuje tvorbe buriny. Okrem toho sa tiež používa pri vysievaní trávnika na odľahčenie pôdy a pri vyrovnávaní nerovnomerného trávniku. 

  • balenie: 25 kg vrece
  • frakcia: 0,5 - 2,0 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Piesky
Hmotnosť: 25 kg
Rozmer: 0,5 - 2,0 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

min2c_880c361fd45b4697

Špecialisti na dekoračný kameň, špárovacie piesky a kamene do gabionov

Rakúska spoločnosť Min2C sa špecializuje na environmentálne vhodnú ťažbu a technicky inovatívne spracovanie vysokokvalitných minerálov, ako sú kremeň, živice a kaolín.

Spoločnosť sa angažuje na ozdobné nerasty do záhrad a na terasy.
Vo firemnom portfóliu nájdete napríklad okrúhly dekoračný kameň, lámaný kameň, rôzne stavebné piesky a špárovacie piesky. Veľký výber vašej frakcie kameňov ako výplň do gabionov.