Vysoko absorbujúca syntetická špongia

Kód: 40048
13,90 € / ks 11,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.6.2024
Možnosti doručenia

Syntetická špongia funguje ako viacúčelná pomôcka s materiálom PVA, ktorá zaručuje vynikajúce absorpčné vlastnosti, ktoré sú lepšie ako u akejkoľvek hubky z buničiny - je neuveriteľné, koľko vody je schopná nasať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Materiál PVA tejto špongie zaručuje jej vynikajúce absorpčné vlastnosti, lepšie ako u akejkoľvek hubky z buničiny, dokáže nasať veľké množstvo tekutiny. Je dodávaná s vlastným puzdrom. Viacúčelová pomôcka, vhodná pre lode, karavany a autá, má dlhú životnosť, neuvoľňuje žiadne žmolky či vlákna. Odoláva aj slanej vode a väčšine chemikálií a je vhodná pre stovky rôznych aplikácií. Ideálny spôsob, ako sa zbaviť prebytočnej vody napr. na lodi zo zle dostupných miest. 


NÁVOD NA POUŽITIE

Pred každým použitím nechajte nasať vodou. Po použití starostlivo vyžmýkajte a uložte do puzdra tak, aby zostala vlhká.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre vírivky a bazény
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vysokokvalitné čistiace prostriedky, ktoré vám uľahčia život a ušetria čas

Starbrite® je popredným výrobcom voskov, lakov, čistiacich prostriedkov, teakových povrchov, motorových olejov, prísad do palív a ďalších produktov v morskom priemysle. Pretože StarBrite® prevádzkujú vášniví vodáci, ktorí testujú každú položku na svojich vlastných lodiach, používajú sa iba najnovšie technológie a prísady najvyššej kvality. Najmodernejšie výrobné a distribučné zariadenie spoločnosti dodáva výrobky do takmer každej krajiny na svete. Každý produkt Starbrite®, od voskov lodí, čistiacich prostriedkov, teakových povrchov až po prísady do paliva a ďalšie, je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny výkon a hodnotu.
starbrite_a2f71d23d3d861ba