DEWDROP L vonkajšie ohnisko Glowbus

Kód: 45822/BEZ 45822/S P Zvoľte variant
Akcia
Značka: Glowbus
5 250 € 5 935 € od 5 250 € –4 % –5 % až –5 %
Packshot Dewdrop whitebg min
5 250 € 5 935 € od 5 250 € –4 % –5 % až –5 % 4 990 € / ks 5 635 € / ks od 4 990 € / ks 4 158,33 € bez DPH 4 695,83 € bez DPH od 4 158,33 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Vonkajšie štýlové ohnisko Glowbus Dewdrop L je ručne vyrobené, funkčné umelecké dielo. Ohnisko bude nadčasovou okrasou Vašej záhrady vďaka svojmu jedinečnému a excentrickému dizajnu a zároveň poslúži ako zdroj tepla pri posedení s priateľmi a rodinou. Cez deň púta pohľady svojím čistým dizajnom a po zotmení sa premení na útulný zdroj svetla. Každý kus je originál z vysokokvalitnej bezúdržbovej ocele Cor-Ten, ktorá odolá vysokým teplotám a vplyvom počasia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Exteriérové ohnisko GLOWBUS Dewdrop L so svojimi rozmermi krásne vynikne vo vašej záhrade, ale pozornosť upúta aj v parku, pri hoteli alebo na námestí. Dizajn ohniska je nádherne nadčasový. Všade, kam ho umiestníte, vám spríjemní večerné chvíle pri praskajúcom ohni a cez zimu príjemne zahreje, nielen na duši.

vonkajsie_ohnisko_glowbus_dewdrop_l

Ručná výroba v Belgicku

Každý produkt je vyrobený pri použití autentický remeselných zručností a moderných postupov. Výrobky Glowbus hrdo nesú označenie "Ručne vyrobené v Belgicku".

vonkajsie_ohnisko_glowbus-2

Oceľ corten pre mimoriadnu trvanlivosť

Ohniská Glowbus sú vyrobené z najodolnejších a udržateľných materiálov. Je to jediná možnosť, ako garantovať najdlhšiu možnú životnosť. Preto bola za materiál zvolená oceľ CORTEN. Tá zabezpečí v priemere 8-krát dlhšiu životnosť oproti bežnej oceli. Uzatvára materiál zvonku a tak vytvára ochrannú vrstvu medzi oceľou a prírodnými vplyvmi.

Ekologickosť

Firma Glowbus neustále pracuje na optimalizovaní výroby a prepravných procesov s cieľom redukovať svoju ekologickú stopu. S každým nákupom navyše prispieva organizáciám na ochranu prírody.

vonkajsie_ohnisko_glowbus-dewdrop


Vonkajšie ohnisko a jeho umiestnenie:

 • záhrady
 • terasy rodinných a bytových domov
 • letné terasy reštaurácii
 • firemné nádvoria
 • parky a komunitné záhrady
 • mestská architektúra
 • kultúrne podujatia v exteriéri a festivaly
 • hotely a rekreačné zariadenia

vonkajsie_ohnisko_glowbus


Technické parametre exteriérového ohniska DEWDROP L:

 • určené pre všetky druhy počasia
 • teplotný rozsah od -1000 ℃ do 1000 ℃
 • odolné vetru až do 200 km/h
 • nevyžaduje žiadnu údržbu
 • Ideálne pre: 4 až 12 osôb
 • Vhodné pre: väčšie záhrady
 • Rozmery: 120 x 80 cm
 • Hmotnosť: 220 kg

vonkajsie_ohnisko_glowbus_l-rozmery-2


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

glowbus-logo

Ľudstvo malo vždy silné spojenie s ohňom a aj v dnešnej modernej dobe oheň naďalej poskytuje momenty sociálneho spájania. Silu a krású ohňa povýšila na umelecké dielo belgická značka Glowbus
Zakladateľom značky Glowbus je Andreas Ketels, ktorý bol od mladosti nadšený pre dizajn, prírodu a oheň. Jeho snom bolo vytvoriť funkčné umelecké dielo, ktoré bude stelesnením jeho vnímania tlejúceho ohňa v spojení s priestorom. 

Výsledkom tvorivého myslenia, remeselnej zručnosti a moderných techník je dizajnové vonkajšie ohnisko Glowbus Dewdrop.To si za 10 rokov na trhu získalo ľudí po celom svete svojou nadčasovosťou, surovou jednoduchosťou a trvácnosťou. 

Spoločnosť Glowbus myslí aj na životné prostredie, neustále pracuje na znížení dopadu na ekológiu a každým ručne vyrobeným a predaným kusom prispievajú na výsadbu nových stromov. 
Rešpekt k prírode sa prejavuje aj vo výbere materiálov pre tieto jedinečné ohniská. Glowbus nemá záujem o vytváranie ohnísk, ktoré zhrdzavejú, rozpadnú sa alebo sa musia každý rok meniť. Andreas vsadil na COR-TEN oceľ, ktorá zaisťuje 8-krát dlhšiu životnosť oproti bežnej oceli. 

Ručne robené exteriérové ohnisko Glowbus púta cez deň svojou jedinečnosťou všetky pohľady a večer sa mení na zdroj útulnej a príjemnej atmosféry v spoločnosti dobrých ľudí - čo je jedným z cieľov firmy - spájať dobrých ľudí a ľudí, čo hladajú v živote pridanú hodnotu so svetom autencikého ohňa.

Dizajnové ohniská GLOWBUS budú pôsobiť v každom priestore monumentálne vďaka trom veľkostiam - od záhrady, cez mestský park až po rozsiahle plochy krajinnej architektúry. 
Pre milovníkov kvality a jednoduchécho nadčasového dizajnu GLOWBUS vyrába aj dizajnové svietniky GROWDROP, ktoré zapadnú do každého interiéru. Na výber sú dve veľkosti a tri odtiene - prírodný COR-TEN, dramatická čierna alebo elegantná sivá oceľ.