Drevorubačská oceľová panvica 51 cm Camp Chef

Kód: CC-SLJ20
151,90 € / ks 126,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Drevorubačská oceľová panvica Camp Chef je výborný pomocník ktorý je vhodný aj pre uspokojenie naozaj veľkého apetítu. Táto oceľová panvica má vysoké okraje a tenkú patinu pre varenie bez pripaľovania jedla. Široká rukoväť s okom zas slúži pre zavesenie a pre pevný úchop a pomocné madlo pre ešte ľahšiu manipuláciu. Panvica je vybavená špeciálnym povrchom True Seasoned Finish, ktorý umožňuje jeho použitie ihneď po vybalení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riad je z výroby opatrený špeciálnou vrstvou 100% prírodných palmových olejov True Seasoned Finish, ktorá zachováva typickú čiernu patinu a umožňuje jeho použitie ihneď po vybalení. Povrch uľahčuje čistenie, chráni liatinu proti korózii a bráni pripaľovaniu pokrmov. Túto ochrannú vrstvu používanému riadu dodá prírodný ochranný kondicionér na liatinové riadu Cast Iron Conditioner. 


Technické údaje:

  • Priemer panvice: 51 cm
  • Hmotnosť: 4 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Liatinové kotlíky a panvice
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

camp_chef_4517b789e24327b3

Americký špecialista na varenie v exteriéri. Liatinového riadu na varenie a pečenie, vonkajšie pece, kachle, plynové variče ...

Vášeň pre dobré jedlo a varenie pod holým nebom v kombinácii s neustálymi inováciami svojich produktov a zručnosťou pri ich výrobe znamená, že spol. Camp Chef zaujíma popredné miesto medzi výrobcami sortimente pre vonkajšie varenie. Či už máte deň voľno, vyrážate na víkend alebo dlhšiu dovolenku, Camp Chef má k dispozícii celý rad vychytávok pre spríjemnenie pobytu aj mimo náš domov - liatinový riad pre varenie a pečenie, vonkajšie pizza pece, plynové variče, odolné drevorubačské grily a panvice, premietacie plátna a mnoho ďalšieho.