NOFI lehátko s kolieskami Higold

Kód: 680153
935 € / ks 779,17 € bez DPH
Do 3 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Moderné lehátko NOFI s kolieskami sa vyznačuje drevenými elementmi, ktoré perfektne ladia s jemnými, vzdušnými matracmi. Tátko kombinácia ukazuje jednoduchosť a zároveň ponúka potrebnú pohodlnosť. Ležadlo vďaka pridávnym kolieskam ponúka aj komfortný presun na akékoľvek miesto v záhrade.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradné lehátko NOFI je ako stvorené pre všetky typy terás a záhrad, v príjemných svetlých farbách v modernom prevedení z hliníku, tak aby vyhovelo nárokom všetkých užívateľov. Ležadlo NOFI je okrem iného vybavené pridávnymi kolieskami, umožňujúce komfortný presun na akékoľvek miesto vo Vašej záhrade. Lehátko skvelo dopĺňa svojim jednoduchým dizajnom akýkoľvek exteriér. S drevenými elementmi, ktoré sú inštalované na podrúčkach a s jemnými, vzdušnými matracmi Nofi ukazuje jednoduchosť, no pritom na svojej pohodlnosti nič nestráca.  


Špecifikácia: 

  • Rozmery: 200 x 76,5 x 68 cm
  • Materiál: hliník
  • * Matrac je súčasťou ležadla

Dodatočné parametre

Kategória: Lehátka
Hmotnosť: 31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HIGOLD je značka s poslaním.

Dokazuje to aj hlavná myšlienka spoločnosti: Life the excellent life! ( Žite vynikajúci život! ) HIGOLD Excellent Outdoor sa usiluje o vytváranie zdravého a komfortného životného štýlu pre ľudí. Ideológiou značky je poskytovať lepší a elegantejší štýl pre klientov a ponúknuť im dôvod zostávať vonku. Stanťe sa s nami súčasťou HIGOLD príbehu a žite spolu s nami vynikajúci život.