Čo všetko vplýva na atmosféru vo vašej domácnosti?

Určite ste aj vy prišli k niekomu na návštevu a očarila vás špecifická atmosféra. Ak by ste si chceli vytvoriť vlastnú vôňu domácnosti, poradíme vám, ako na to. Základ celého úspechu je dobre nakombinovaný nábytok do jedného štýlu. Čuchové bunky je potrebné potrápiť príjemnými sviečkami, poprípade vonnými tyčinkami. Ak si so všetkým dáte námahu vytvoriť to čo najlepšie, získate perfektnú vôňu domova, ktorú ucítite pri každom návrate.

scandinavian-style-living-room-design-with-boho-decor-mock-up-wall-brown-interior-3d-illustration

Význam interiérového dizajnu

Atmosféra vášho domova vás môže urobiť šťastnými a inšpirovať vás k novým nápadom. Taktiež vo vás môže vyvolať smútok, skľúčenosť a úzkosť. Tu vstupuje do hry interiérový dizajn, ktorý nie je len o vytváraní esteticky príjemného prostredia. Pôsobí aj na podvedomie a môže vyvolať množstvo emócií.

Osvetlenie

Pri zariaďovaní domova je potrebné myslieť na všetky aspekty. Od nábytku až po osvetlenie a samozrejme dekorácie. Napríklad dobre zvolené svetlo oživuje atmosféru. Svetlé farby svetla vám dodajú energiu, zatiaľ čo tmavé vás môžu vyčerpať a pôsobiť deprimujúco.

S týmto vám pomôžu chytré žiarovky, ktoré pomocou Bluetooth systému zmeníte na akúkoľvek farbu. Váš telefón sa tak stane diaľkovým ovládaním vášho osvetlenia. Každú chvíľu môžete zmeniť atmosféru vo vašom dome len s jedným klikom.

Výzdoba

Domáca výzdoba by mala reprezentovať to, kým sme, a mala by zanechať ten správny dojem. To, ako zariaďujeme naše domovy, môže odrážať náš emocionálny stav pre ostatných. Taktiež aj to, ako sa staráte o svoj domov, auto, pivnicu odzrkadľuje to, kým ste.

Preto, ak máte radi muškáty, vyveste ich na balkón. Nedávajte si poradiť od druhých, keď vy sami to cítite inak. Vy nakoniec vo vlastnom domove budete žiť vy, nie suseda či kamarát. Počúvajte svoje srdce, oplatí sa vám to.

Koberec

Pokryli sme tému osvetlenia, ako súčasť stropu. Taktiež sme spomenuli výzdobu po celom okolí vášho domova. Ostáva spomenúť už len podlahu, ktorá odráža pocit toho, či sa vaše chodidlá budú cítiť pohodlne.

V zime je to jasná voľba. Umelé koberce s dlhým vlasom udržia vaše nohy v teple ale taktiež pridajú vizuálne teplo do miestnosti. V lete postačia koberce s krátkym vlasom s vaším obľúbeným motívom či obrázkom. Krásne koberce hrajú veľkú rolu vo vašom domove.


Sponzorovaný článok : Čo všetko vplýva na atmosféru vo vašej domácnosti? | krasnekoberce.sk