Elektrické zásuvky

Elektrické zásuvky patria medzi bežné súčasti našich životov, ktorých používaní je plne zautomatizované a prakticky si ho už ani neuvedomujeme. Väčší problém prichádza pri problémoch s elektrinou, kedy zrazu zistíme, že nemôžeme vykonávať polovicu našich bežných denných aktivít. Elektrické zásuvky pritom patria medzi nesmierne jednoduché komponenty, ktoré fungujú na jednoduchom princípe.

white-electrical-plug-electric-socket-wall

Na začiatku je dôležité mať zdroj elektriny, čiže elektrinu najčastejšie distribuovanú z elektrárne. Následne je táto elektrický sieť dodávaná do zásuvky prostredníctvom striedavého prúdu. Dva otvory v zásuvke predstavujú slučky drôtu, do ktorých keď zapojíte zariadenie vlastne uzavriete obvod. Vďaka tomu môže elektrina prúdiť priamo do zapojeného zariadenia. Ako si vyberať elektrické zásuvky?

Elektrické zásuvky Kontakt-Simon

Elektrické zásuvky je možné si vyberať prostredníctvom kamenných predajní, ale aj na internete. Vďaka takejto variabilnosti si každý zákazník môže splniť svoje požiadavky prostredníctvom vlastných preferencií a vykonať tak pohodlný a účelný nákup. Do vašej pozornosti chceme však upriamiť aj nesmierne kvalitné elektrické zásuvky Kontakt-Simon.

V sortimente tohto internetového obchodu nájdete napríklad štandardnú elektrickú zásuvku K45 s rozmermi 45x45 mm, ktorá predstavuje najpoužívanejšiu a najpopulárnejšiu variantu. Dvojité zásuvky SIMON 500 sú typické rozmermi 100x50 mm a predstavujú nový praktický a účelný prvok do vašej domácnosti. Navyše pri voľbe tohto produktu si pochválite aj praktickú konštrukciu, ktorá minimalizuje čas strávený samotnou montážou.

Elektrické zásuvky CIMA sa dajú používať v rôznych farebných prevedeniach, dokonca sú dostupné aj v dvojfarebných verziách. Disponujú signalizáciou napätia, čo prakticky znamená, že viete, či je k zásuvke pripojené napätie. Na montáž v stĺpikoch môžete využívať aj CIMA montážnu krabicu na docielenie skvelého vzhľadu. Nákup na Kontakt-simon.com/sk je navyše nesmierne rýchly a pohodlný, čiže si stačí vybrať svoj kvalitný kúsok a príde za vami až priamo k vám domov.

Elektrická zásuvka predstavuje nesmierne praktický komponent našej domácnosti, ktorý je využívaný každodenne. Táto elektrotechnická súčiastka je pritom navrhnutá tak, aby sa mohla používať opakovane a to na jednoduchom princípe. Vďaka tomu nám uľahčuje život a bežné fungovanie. Keďže však ide o produkt s veľmi praktickým využitím, ideálne je pokiaľ zvolíte kvalitný kúsok, medzi také patria napríklad elektrické zásuvky od Kontakt-Simon.


Sponzorovaný článok - Elektrické zásuvky | Kontakt-Simon.com