BUTCHER stôl s masívnou doskou na krájanie Vulcanus

Kód: 100070
ZADARMOZADARMO
BUTCHER stôl s masívnou doskou na krájanie Vulcanus
876 € / ks 730 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Masívna drevená doska vám poskytne potrebný priestor pre rýchlu a jednoduchú prípravu jedla a potravín. V podstavci sa nachádza potrebné miesto na drevo ako aj priehradka, kde si môžete odložiť riad a suroviny, ktoré práve nepotrebujete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak pri grilovaní túžite po kvalitnom výsledku, musíte mať profesionálne vybavenie. Masívna drevená doska vám poskytne potrebný priestor pre rýchlu a jednoduchú prípravu jedla a potravín. V podstavci sa nachádza potrebné miesto na drevo ako aj priehradka, kde si môžete odložiť riad a suroviny, ktoré práve nepotrebujete.

Stôl je pevný a vhodný aj na porcovanie mäsa. Buková drevená doska sa ľahko udržiava a po práci ju stačí utrieť vlhkou handričkou a ošetriť rastlinným olejom. 


 Technické údaje

  • Hmotnosť: 48 kg
  • Rozmery výrobku: 480 x 810 x 470 mm
  • Rozmer dosky na krájanie: 470 x 470 x 45 mm (2 ks)
  • Pôvod: Česká republika
  • Materiál: Cor-Ten, Buk
  • Povrchová úprava: Patina, olej

Dodatočné parametre

Kategória: VULCANUS
Hmotnosť: 48 kg
Rozmer: 48 x 81 x 47 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vulcanus_66a71dfd634a0992

Inovovaný ohniskový gril vyrobený z kvalitnej ocele

Grily VULCANUS sú pomenované podľa rímskeho boha ohňa a patróna všetkých kováčov – Vulkána. Podľa mytológie mal svoje kováčske dielne vo vnútri činných sopiek. Múzou mu bola jeho žena Venuša, ktorú Rimania oslavovali ako bohyňu krásy. Vďaka nej vniesol Vulcanus do svojich výrobkov krásu, vášeň i zmyselnosť.

Samotný oheň, ktorý je zdrojom tepla a príjemnej atmosféry. Poctivé kováčske remeslo a tiež vysoká kvalita, funkčnosť, dlhá životnosť aj krása grilu. COR-TEN dovážajú z Talianska, kde majú s týmto materiálom a jeho odolnosťou bohaté skúsenosti. Keramické akumulačné jadro na mieru vyrába nemecká spoločnosť.