Horák plynový pre vstavané grily PREMIUM a MAXIM GrandHall

Kód: K01000036A
ZADARMOZADARMO
Horák plynový pre vstavané grily PREMIUM a MAXIM GrandHall
359 € / ks 299,17 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Výkonný externý horák s max. výkonom 4,4 kW. Horák je určený pre zabudovateľné grily GrandHall Premium G3, Maxim G4 a Elite GTI4.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výkonný externý horák má max. výkon 4,4 kW. Je určený k zabudovateľným grilom GrandHall Premium a Maxim. Pri inštalácii bočného horáka je nutné dodržať dostatočnú vzdialenosť od horľavých materiálov - výrobca doporučuje 25 cm po stranách, 45 cm vzadu a 1 m nad horákom. Bočný horák GrandHall nie je vybavený na samostatné použitie (len v kombinácii s vstavaným grilom) a je určený k použitiu len na pravej strane grilu.

Dodatočné parametre

Kategória: Plynové grily
Hmotnosť: 14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

grandhall_3fbf184afe70718e

Kvalitné plynové austrálske grily a príslušenstvo, ktoré spríjemňujú a uľahčujú prípravu pokrmov pod šírym nebom

V našej ponuke grilov GrandHall nájdete predovšetkým plynové záhradné grily pre náročnejších užívateľov. Popri klasických grilov GrandHall ponúka atraktívne plynové stavané grily pre individuálnu obstavbu vonkajšieho grilovacieho centra. Pre tých, ktorí nemajú možnosť záhradného grilovania tu máme malý kompaktný elektrický gril GrandHall E-Grill pre grilovanie na balkóne a ktorý umožní plnohodnotné grilovanie kdekoľvek je k dispozícii zásuvka na 230 V. Grandhall ponúka zaujímavý gril na uhlie Xenon v dizajne plynového grilu a pestrú škálu grilovacieho príslušenstva.