NOVA keramická platňa 80x40 cm

Kód: 6484852/3 6484852/2 6484852 6484852/1 Zvoľte variant
22,44 € / ks 18,70 € bez DPH
Do 14 dní ( na objednávku ) Do 14 dní ( na objednávku ) Do 14 dní ( na objednávku ) Do 14 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia
Externá keramická dlažba. Pevná a kvalitná keramická dlažba je vhodná svojou odolnosťou do exteriéru. Je mrazuvzdorná, protišmyková, chemicky odolná. Elegantné príjemné farby Vás zaujmu svojím prirodzeným vzhľadom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramické terasová dlažba NOVA je svojím vzhľadom a nadčasovo moderným dizajnom pravým a všestranným riešením pre súčasnú architektúru. Táto dlažba krásne ladí s oceľou, cementom a je tiež vhodná ako kontrast ku všetkým prírodným materiálom. Outdoor platne s hrúbkou 2 cm sú mrazuvzdorné, protišmykové, odolné voči poveternostným vplyvom, ich farba sa nemení. Sú vyrobené s vysokou odolnosťou voči poškrabaniu a oderu. 


  • Formát : 80 x 40 x 2 cm
  • Balenie : 48 ks / paleta
  • Spotreba : cca 3,1 ks / m²
  • Farby: Béžová, Šedá, Biela, Antracit
 

Dodatočné parametre

Kategória: Keramické platne
Rozmer: 80 x 40 x 2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
JS Avatar autora čistenie keramickej dlažby NOVA 25.7.2022 18:03
Dobrý deň, chcem sa spýtať na podmienky čistenia predmetnej dlažby. Ďakujem. Ján Segéń Vráble
Odpovedať

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.