Vodotesné lepidlo na plotové tvarovky

Kód: 267
11,64 € / ks 9,70 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Vodotesné lepidlo určené na lepenie plotových tvaroviek a krycích platní v exteriéri. Lepidlo slúži ako ochrana proti daždovej vode a tak chráni životnosť krycích platní a plotových tvaroviek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodotesné lepidlo Häusler je určené na lepenie plotových tvaroviek a krycích platní Häusler. Počas výstavby sú všetky škáry vodotesným lepidlom zatvorené. Häusler vodotesné lepidlo je vhodné na použitie v exteriéri. Nespôsobuje koróziu pri kontakte s kovovými prvkami.  


  • Balenie : 310 ml
  • Spotreba : 12 ks základných tvaroviek / 310 ml  

Upozornenie:

Pri používaní a manipulácií s vodotesným lepidlom Häusler je nutné dodržiavať všetky bežné bezpečnostné opatrenia. Počas vytvrdzovania lepidla sa do vzduchu uvoľňuje malé množstvo kyseliny octovej, preto je potrebné zabezpečiť dostatočný prívod čerstvého vzduchu. Nevdychovať výpary. Dbať na ochranu očí a kože.

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.