Regulačný plastový terč výškovo nastaviteľný

Kód: HA0443
od 4,20 € / ks od 3,50 € bez DPH

Zvoľte variant

Realizácia strešnej terasy je teraz jednoduchšia vďaka použitiu špeciálnych podstavcov.Terasy z betónovej či porcelánovej dlažby, prírodného kameňa, z exotického dreva alebo drevopolyméru WPC vybudované na špeciálnych plastových podložkách bez použitia stavebných hmôt sú najlepším riešením z hľadiska efektívnosti a dlhodobej funkčnosti.

Detailné informácie

25 - 40 mm
Skladom | HA0443
Môžeme doručiť do: 26.5.2022
4,20 € / ks
3,50 € bez DPH
40 - 70 mm
Do 14 dní ( na objednávku ) | HA0444
5,04 € / ks
4,20 € bez DPH
60 - 100 mm
Skladom | HA0526
Môžeme doručiť do: 26.5.2022
5,58 € / ks
4,65 € bez DPH
90 - 160 mm
Do 14 dní ( na objednávku ) | HA0524
6,66 € / ks
5,55 € bez DPH

Podrobný popis

Terče na pokládku 2 cm dlažieb sú špičkou a trendom v danom odbore. Systém je založený na ucelenej rade výškovo nastaviteľných, jednoduchých a bezpečných podpier.

Pokládka na terče je určená na suché kladenie dlažby v interiéroch, exteriéroch, na zaizolovaných strechách, terasách, či balkónoch, kde táto konštrukcia zaisťuje plynulý odtok vody aj pri extrémnych zrážkach. Zaisťuje elegantné položenie dlažby, bez potreby prevedenia akejkoľvek radikálnejšej stavebnej práce.

Systém odstraňuje problémy s vlhnutím a infiltráciou vody do podkladov a umožňuje tiež skryté umiestnenie elektroinštalácie a potrubia a ich následnú rýchlu a jednoduchú kontrolu. 


Prednosti pokládky na terče

• Jednoduchá údržba

• Možnosť vedenia vody, elektriny či iných sietí pod dlažbou

• Možnosť jednoduchej kontroly či opravy podložia / hydroizolácie / inštalácie pod dlažbou

• Úprava výšky podlahy

• Opätovné použitie

• Zníženie hlučnosti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie