Regulačný plastový terč výškovo nastaviteľný

Kód: HA0443 HA0444 HA0526 HA0524 Zvoľte variant
4,62 € / ks 5,52 € / ks 6,12 € / ks 7,32 € / ks od 4,62 € / ks 3,85 € bez DPH 4,60 € bez DPH 5,10 € bez DPH 6,10 € bez DPH od 3,85 € bez DPH
Skladom Do 14 dní ( na objednávku ) Skladom Do 14 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
25.7.2024 - 25.7.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Realizácia strešnej terasy je teraz jednoduchšia vďaka použitiu špeciálnych podstavcov.Terasy z betónovej či porcelánovej dlažby, prírodného kameňa, z exotického dreva alebo drevopolyméru WPC vybudované na špeciálnych plastových podložkách bez použitia stavebných hmôt sú najlepším riešením z hľadiska efektívnosti a dlhodobej funkčnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Terče na pokládku 2 cm dlažieb sú špičkou a trendom v danom odbore. Systém je založený na ucelenej rade výškovo nastaviteľných, jednoduchých a bezpečných podpier.

Pokládka na terče je určená na suché kladenie dlažby v interiéroch, exteriéroch, na zaizolovaných strechách, terasách, či balkónoch, kde táto konštrukcia zaisťuje plynulý odtok vody aj pri extrémnych zrážkach. Zaisťuje elegantné položenie dlažby, bez potreby prevedenia akejkoľvek radikálnejšej stavebnej práce.

Systém odstraňuje problémy s vlhnutím a infiltráciou vody do podkladov a umožňuje tiež skryté umiestnenie elektroinštalácie a potrubia a ich následnú rýchlu a jednoduchú kontrolu. 


Prednosti pokládky na terče

• Jednoduchá údržba

• Možnosť vedenia vody, elektriny či iných sietí pod dlažbou

• Možnosť jednoduchej kontroly či opravy podložia / hydroizolácie / inštalácie pod dlažbou

• Úprava výšky podlahy

• Opätovné použitie

• Zníženie hlučnosti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

hausler_d4b04c9032c88d88

Najväčší výber terasovej dlažby, plotov, bazénových obrúb, krycích a schodiskových platní

Už od roku 1960 sa rakúska spoločnosť Häusler snaží vytvárať tie najkrajšie terasy, terasové dlažby, bazénové obruby a ploty. Keďže stojíme za kvalitou, na výrobu sa používajú len tie najlepšie materiály. V našej širokej ponuke terasových dlažieb nájdete napríklad: tenkú terasovú dlažbu, taktiež exteriérovú keramickú dlažbu, terasové dlažby z betónu rôznych vzorov a tiež ponúkame jedinečné dlažby z prírodného kameňa, ktoré sa skvele hodia do interiéru a tiež do exteriéru vášho príbytku. Väčšia časť ponúkaných platní je farbená v celej svojej hrúbke. Preto si dlažbu môžete zaobliť alebo obrúsiť ako vám to vyhovuje. Ak túžite po drevenom vzore, ponúkame aj terasové dosky z drevoplastu, ktoré vám vydržia v skvelej kvalite celé roky .

Pri žiadnej našej dlažbe nie je potrebné použitie krajových líšt a všetky dlažby sú protišmykové. Ponúkame kompletne riešenie pre vašu terasu, schody, bazén a dokonca aj záhradný plot. Nemusíte si viac robiť starosti s vystavaním toho najkrajšieho plotu. V našom sortimente nájdete rôzne vzory plotov, plotových tvárnic a dokonca poštových schránok. Spoločnosť Häusler sa tiež špecializuje na bazénové obruby/lemy, schody, a krycie platne veľkých formátov či formátov na mieru.