PIZZA OVEN pizza pec nadstavec na pečenie pizze Ofyr

Kód: OA-PO-100 OA-PO-85 Zvoľte variant
429 € / ks 357,50 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.7.2024 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Pizza Oven nadstavec na pečenie pizze na priamom ohni v ohniskovom grile OFYR. Nadstavec na pizzu môžete použiť ako bežnú rúru na pečenie. Súčasťou balenia je pizza lopatka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nadstavec OFYR Pizza Oven na pečenie pizze sa skladá z obojstrannej liatinovej dosky, pizza kameňa a kupoly z dvojitého otočného oceľového plášťa.
Pomocou nadstavca spravíte chutnú pizzu ako z originálnej pizza pece. Plemene rozpália liatinovú dosku s otvormi, cez ktoré sála teplo do dvojitej oceľovej kupoly, pomocou ktorej si pootočením vonkajšieho plášťa regulujete teplotu vo vnútri nadstavca. 

Nadstavec OFYR Pizza Oven využijete aj na prípravu iných jedál - dá sa v ňom piecť mäso, lasagne, koláče a urobí z Vášho ohniskového grilu OFYR multifunkčný nástroj na prípravu jedla. 


pizza_oven_nadstavec_na_pecenie_pizze_ofyr_b_f0c39572d7b69545

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.