Liatinová platňa na pečenie pizze Camp Chef

Kód: CC-CIPZ14
67,90 € / ks 56,58 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Vychutnajte si s liatinovým pekáčom vynikajúcu krehkú pizzu tak ako ju máte radi kedykoľvek a kdekoľvek. Dve dekorované madlá zabezpečia jednoduchú manipuláciu s pekáčom. Platňu môžete použiť aj na prípravu ovocných a dezertných pokrmov. Liatinový pekáč na pizzu Camp chef je vybavený špeciálnym povrchom True Seasoned Finish, ktorý umožňuje jeho použitie ihneď po vybalení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riad je z výroby opatrený špeciálnou vrstvou 100% prírodných palmových olejov True Seasoned Finish, ktorá zachováva typickú čiernu patinu a umožňuje jeho použitie ihneď po vybalení. Povrch uľahčuje čistenie, chráni liatinu proti korózii a bráni pripaľovaniu pokrmov. Túto ochrannú vrstvu používanému riadu dodá prírodný ochranný kondicionér na liatinové riadu Cast Iron Conditioner. 


Technické údaje:

  • priemer: 36 cm    
  • výška: 2,5 cm
  • hmotnosť: 3,2 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Liatinové kotlíky a panvice
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

camp_chef_4517b789e24327b3

Americký špecialista na varenie v exteriéri. Liatinového riadu na varenie a pečenie, vonkajšie pece, kachle, plynové variče ...

Vášeň pre dobré jedlo a varenie pod holým nebom v kombinácii s neustálymi inováciami svojich produktov a zručnosťou pri ich výrobe znamená, že spol. Camp Chef zaujíma popredné miesto medzi výrobcami sortimente pre vonkajšie varenie. Či už máte deň voľno, vyrážate na víkend alebo dlhšiu dovolenku, Camp Chef má k dispozícii celý rad vychytávok pre spríjemnenie pobytu aj mimo náš domov - liatinový riad pre varenie a pečenie, vonkajšie pizza pece, plynové variče, odolné drevorubačské grily a panvice, premietacie plátna a mnoho ďalšieho.