Trojnožka pre kotlíky Camp Chef

Kód: CC-TRIPOD50
95,90 € / ks 79,92 € bez DPH
Do 14 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Uvarte si jedlo starobylým spôsobom priamo nad táborovým ohňom. Odolná trojnožka Camp Chef umožní pohodlné a jednoduché kotlíkové varenie priamo nad otvoreným ohňom v prírode. Trojnožka je z odolnej oceľovej konštrukcie, má pevný nastaviteľný železný reťaz na zavesenie liatinového riadu. Trojnožku je možné rozložiť pre ľahký transport a uskladnenie. Pre jej skladovanie slúži vak, ktorý je súčasťou balenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické údaje :

  • dĺžka nôh: 129 cm
  • rozmery zloženého stojanu: 6 x 6 x 125 cm
  • hmotnosť: 4,6 kg.
  • kotlík nie je súčasťou

Dodatočné parametre

Kategória: Liatinové kotlíky a panvice
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

camp_chef_4517b789e24327b3

Americký špecialista na varenie v exteriéri. Liatinového riadu na varenie a pečenie, vonkajšie pece, kachle, plynové variče ...

Vášeň pre dobré jedlo a varenie pod holým nebom v kombinácii s neustálymi inováciami svojich produktov a zručnosťou pri ich výrobe znamená, že spol. Camp Chef zaujíma popredné miesto medzi výrobcami sortimente pre vonkajšie varenie. Či už máte deň voľno, vyrážate na víkend alebo dlhšiu dovolenku, Camp Chef má k dispozícii celý rad vychytávok pre spríjemnenie pobytu aj mimo náš domov - liatinový riad pre varenie a pečenie, vonkajšie pizza pece, plynové variče, odolné drevorubačské grily a panvice, premietacie plátna a mnoho ďalšieho.