Škola grilovania s Kamado Joe

Potrpíte si na kvalitné jedlo a milujete grilovanie? Ak áno, čítajte ďalej. Oblečieme si zástery, rozpálime keramické grily Kamado Joe a ponoríme sa do klasických aj nevšedných chutí. Naučíme sa, ako pripraviť na grile dokonalé mäso, kompletný obed aj s dezertom a nazrieme aj do svetových kuchýň ako napríklad ázijskej, talianskej alebo francúzkej. Kurzy sa budú niesť v príjemnej atmosfére plnej chutného jedla a vína, lebo súčasťou je aj degustácia vín od vinárstva Pereg. 

pereg_logo

Naša škola grilovania je určená pre každého, kto rád skúša a spoznáva nové veci a korenia, alebo nezvyčajné kombinácie chutí. Začiatočníci sú vítaní rovnako ako experti, ktorí chcú skúsiť niečo nové a zažiť pritom kopec zábavy. 

Vitajte v škole grilovania s keramickým grilom Kamado Joe !

grillin

 


Pripravujeme kurzy:

- Mäso 5x inak - Pozrieme sa na prípravu steakov, bravčových rebier, panenky ale aj kuracieho mäsa a naučíme sa, ako ich pripraviť vždy dokonalo a chutne. Taktiež si povieme aké mäso čím koreniť a ochutiť. 

- Kompletný obed na grile 3x inak - Vymeňte kuchyňu za čerstvý vzduch na terase a pripravte si s nami tri kompletné obedy aj s dezertom. Naučíme sa, ako efektívne využívať keramický gril, pracovať s teplotami a zároveň ako vyťažiť z grilu Kamado Joe maximum.

- Taliansko na grile - Spravíme si výbornú pizzu Neapolitanu, ossobuco ako v Miláne, koláč Pasqualina a iné talianske špeciality. Počas tohto kurzu to bude dýchať atmosférou dovolenky a chutí s ňou spojených.

- Chute a vône ázijskej kuchyne - Recepty z tohto kurzu si zamilujete! Naučíte sa pripraviť na grile tradičné jedlá z Číny, Vietnamu, Japonska a rôznych častí Ázie a odnesiete si zo sebou z kurzu dokonalý chuťový zážitok o ktorý sa môžete podeliť so svojou rodinou a priateľmi počas spoločných grilovačiek.

- Údenie v keramickom grile - Naučte sa pripraviť v keramickom grile údené a zaúdené špeciality. Údené ryby, šunky alebo mäso nadobudnú úplne nový rozmer, ak im dodáte kvalitnú úpravu. Vysvetlíme Vám celú prípravu od začiatku až po finálnu prípravu. A samozrejme čo si vyúdime, to si aj zjeme. 

>>> V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@housegarden.sk <<<

grillin2


Trvanie kurzu:

4 - 6 hodín (v závislosti od kurzu)


Miesto konania:

Topolčany - nový showroom HouseGarden


Termíny:

Termíny budú upresnené v auguste. 


 

Čo obsahuje balík Škola Grilovania na keramickom grile Kamado Joe?

  • konzumácia nealko nápojov, limonády, čaju a kávy počas kurzu
  • všetky suroviny na prípravu jedál napr. exkluzívne mäso z vybraného chovu
  • mentoring od profesionálneho šefkuchára
  • degustácia vín k vybraným jedlám / podľa témy kurzu grilovania
  • naučíte sa dokonale ovládať keramický gril Kamado Joe a pripravovať chutné recepty


V prípade záujmu o individuálny kurz pre Vás a Vašu rodinu a známych u Vás doma na keramickom grile Kamado Joe nás smelo kontaktujte na

info@housegarden.sk . 

kamado_joe_lifestile