Tarrington House s príslušenstvom Kamado Joe

Túžite po keramickom grile s doživotnou zárukou na keramiku a s veľkým množstvom príslušenstva? Pozrite si naše výhodné sety a vyberte si svoj GRIL NA CELÝ ŽIVOT!

Kamado Joe Classic I vo výhodnom sete kúpite TU >>>

47817_vyhodny-set-kamado-joe-classic-joe-i-2

Dostal sa Vám do rúk keramický gril Tarrington House s veľkoobchodej siete a rozmýšlate, ako z neho spraviť plnohodnotný gril? Ak máte šťastie na gril s roštom 46,7 cm, tak Vás potešíme, lebo môžete využiť väčšinu príslušenstva pre keramický gril Kamado Joe Classic. 

Prinášame Vám zoznam príslušenstva pre Váš gril Tarrington House (Naggado) z veľkoobchodného reťazca a na konci článku je skvelý tip, ako ušetriť a zároveň mať plnohodnotný gril na celý život.

Flexibilný stojan Kamado Joe Classic - Ten ponúka flexibilitu a univerzálonosť. Umožňuje vytvoriť na Vašom grile až tri úrovne grilovania a rozdeliť grilovaciu plochu na niekoľko teplotných zón. 

Rost a grilovacia platna Kamado Joe

Liatinový rošt polmesiac Kamado Joe Classic - Dokonalý pomocník na grilovanie hovädzích, kuracích a bravčových steakov. Vytvorí dokonalú mriežku na mäse a vďaka otvorom sa pokrm krásne prevoňá vôňou kvalitného dreveného uhlia. 

Rošt z prírodného kameňa Kamado Joe Classic - S týmto roštom pripravíte tie najlepšie hovädzie steaky! Vďaka výnimočnej akumulácii tepla urobí na každom steaku dokonalé zapečenie a pritom ho nechá šťavnatý vo vnútri. Ak chystáte steakovú párty, tak tento rošt jednoducho musíte mať.

Liatinový obojstranný rošt polmesiac Kamado Joe Classic - Univerzálny rošt pre každú príležitosť. Skvelo poslúži pri príprave hamburgerov, rýb, zeleniny ale aj steakov. Nesmie chýbať v základnej výbave žiadného grilmajstra.

Nerezový rošt polmesiac Kamado Joe Classic - Milujete zeleninu a ryby na grile ale pri klasickom rošte Vám všetko prepadáva dole? Nerezový rošt so špeciálnymi otvormi zabezpečí rovnomerné prepečenie a zároveň dodá chuť dreveného uhlia priamo do pokrmu. 

doplnky kamado joe

Pizza kameň Kamado Joe Classic - Pizza kameň je spolu s kvalitným uhlím základom do chrumkava upečenej pizze. Znesie aj vysoké teploty, pri ktorých sa robí pravá Neapolská pizza, ktorú si vo svojom keramickom grile môžete dopriať už aj v pohodlí domova na terase. 

Keramická doska pre nepriame pečenie - ...alebo takzvaný deflektor slúži na nepriame pečenie veľkých kusov mäsa alebo mäsa od kosti. Taktiež slúži na pečenie chleba alebo pizze ako spodná vrstva pod pizza kameň. Je prakticky zložená z dvoch polmesiacových kusov, takže si na grile môžete vytvoriť viac tepelných zón. Stačí len kombinovať a skúšať.

Expander Kamado Joe Classic - Máte na grile málo miesta a chystáte veľkú grilovačku? Vďaka prídavnému roštu získate na grile ďalšiu grilovaciu plochu a pripravíte omnoho viac grilovacích špecialít.

Krycia plachta Kamado Joe Classic - Ochráňte svoj gril pred nepriazňou počasia a predĺžte jeho životnosť tým, že mu doprajete kryciu plachtu, ktorá je navrhnutá presne pre keramické grily. Určite neodporúčame gril prekrývať plachtou, ktorá gril presne nelícuje, môže dôjsť ku prevrhnutiu grilu počas silného vetra.

Drevené uhlie Kamado Joe Big Block - Aby ste si naplno vychutnali grilovanie, je potrebné použiť naozaj kvalitné drevené uhlie. Uhlie Kamado Joe má vysokú výhrevenosť, dlhú dobu horenia a obsahuje veľké kusy, vďaka čomu je najoblúbenejšie u majiteľov keramických grilov.

Ak sa však len rozhodujete, aký keramický gril si zadovážite a nechcete veľa investovať, tak odporúčame staviť na istotu. Veď predsa gril má slúžiť Vám a nie Vy grilu :) Model Kamado Joe Classic I. má už v základe bohaté príslušenstvo, je kombatibilný so všetkými doplnkami Kamado Joe a dostanete ho aj s doživotnou zárukou na keramiku. Teraz aj vo výhodnom akciovom sete pre každého gurmána, ktorý chce so svojho grilu vyťažiť maximum. Pri správne zvolenom príslušenstve a rozložení grilovacích roštov neexistuje jedlo, ktoré by ste na vzduchu na terase nevedeli pripraviť a zároveň strávite príjemné chvíle s rodinou. 

grilovanie s Kamado Joe

Nakupovať príslušenstvo ku grilu >>>

Pozrieť si výhodné balíčky Kamado Joe >>>