Nové typy kovových regálov vám zabezpečia poriadok v celej domácnosti

Hľadáte v malom byte alebo dome viac miesta? Použitím regálov dokážete vytvoriť nové možnosti úložných priestorov, a to nielen v skladoch, pivniciach, garážach či komorách. Nové typy regálov dokážu oveľa viac. Pokojne ich môžete využiť trebárs aj v obývacej izbe či kuchyni.

01home


Budete prekvapení kam všade je možné ich umiestniť.

Komora či špajza

Komora i špajza predstavujú miesto, kde sa okrem zaváranín skladujú i potraviny s dlhšou spotrebou a rôzne sezónne veci ako sú prilby, topánky či dokonca lyže. Kovové regály dokážu  zorganizovať aj menšie priestory a vytvoriť v nich dostatok úložného priestoru. Vo veľmi malých priestoroch môžu regály stáť popri celej stene alebo siahať až úplne po strop. Vďaka rôznym rozmerom a možnosti nadstavby, či ľubovoľnému pridávaniu políc, ich dokážete upravovať presne podľa potreby.

08garage

Vchodová hala alebo chodba

Vchodové haly a chodby sú často priveľmi úzke pre montáž síce peknej, ale objemnej skrine či vešiakov. Preto sú lacné regály ideálnou možnosťou ako vytvoriť potrebný úložný priestor. Do políc môžete ukladať nielen topánky alebo dáždniky, ale ich aj vybaviť úložnými boxami, ktoré budú slúžiť na odkladanie kľúčov či iných drobností a zároveň budú pôsobiť ako dekorácia.

Nosnosť kovových políc je veľmi vysoká a údržba jednoduchá, takže s nimi budete mať minimum starostí, a pritom vám budú verne slúžiť dlhé roky.

Obývacia izba

Mohlo by sa zdať, že kovový regál v obývačke nie je možné vhodne umiestniť, ale opak je pravdou. Regály je možné zakúpiť v rôznych farebných prevedeniach, šírkach, výškach i hĺbkach, a tak ich môžete dopasovať namiesto políc do rohu alebo ich využiť ako modernú knižnicu. Do priestoru vnesú kus industriálneho štýlu a zaujímavý prvok.

Kuchyňa

Hluchý priestor v rohu kuchyne bude hneď vyzerať lepšie a navyše vám vytvorí toľko potrebný úložný priestor, keď sem umiestnite vysoký úzky regál alebo naopak zvolíte široký nízky variant, na ktorom sa bude výborne vynímať rádio a dekorácie. Regál môže pokojne tvoriť aj vnútro potravinovej skrine, nebude ho vidno a navyše to vyjde lacnejšie.

Detská izba

Niekedy sa zdá, že priestory detskej izby by mali byť nafukovacie, aby mohli obsiahnuť všetky hračky, ktoré deti vlastnia. Ak zistíte, že nové hračky nie je už kam skladovať, lacné regály dokážu hravo váš problém vyriešiť. Stačí nájsť kus voľného priestoru a dopasovať vhodnú šírku a výšku regálu. Farebné variácie vám umožnia jednoducho regály doladiť ku zvyšku izby alebo naopak vytvoriť výnimočný kontrast. Regály sú pevné a odolné, takže sa ľahko vysporiadajú aj s náročnejšími detskými hrami či ťažkými knihami. A keď deti vyrastú a nebudete už potrebovať toľko úložného priestoru, ľahko regál zdemontujete a použijete niekde inde. 

Spálňa

Pokiaľ sa vaša spálňa nesie v duchu industriálneho štýlu, regály môžu slúžiť namiesto závesných šatníkových skríň alebo komody. Nápadom sa medze nekladú. Priestor miestnosti na spanie bude s nimi vzdušný, čistý a jednoduchý, čo je pri spálni veľmi dôležité. 

Ako vidíte, regálom, ktoré boli určené iba na zastrčenie do uzatvorených priestorov už dávno odzvonilo. Nové regály pomôžu vaše priestory nielen upratať, ale aj ozvláštniť a vniesť do nich kus jedinečnosti

Zdroj obrázkov: www.majster-regal.sk


Sponzorovaný článok : Nové typy kovových regálov vám zabezpečia poriadok v celej domácnosti | majster-regal.sk