Grilovaný Texas Toast s cesnakom

V jednoduchosti je krása a kombinácia pečených maslových toastov s cesnakom a bylinkami je jednoducho nesmrteľná stálica na naších stoloch. Tentokrát si ich pripravíme na grile a ak použijete gril na drevené uhlie ako my, docielite aj ďalší rozmer chutí. Príprava je veľmi jednoduchá a určite recept oceníte pri večernom posedení pri pive alebo víne s priateľmi alebo v kruhu rodiny. Stačí Vám liatinová panvica alebo liatinová platňa, hocijaký gril (keramický, plynový alebo ohniskový gril) a obracačka

Čo budeme potrebovať na grilovaný Texas Toast? 

Grate-Goods-Toast-recept-2


Postup receptu - krok za krokom:

Príprava:

Mäkké maslo zmiešajte podľa chuti s cesnakom, nasekanou petržlenovou vňaťou a korením (SPG alebo Seafood Seasoning). Najlepšie sa maslo zmiešava vidličkou trením. Pripravené cesnakové maslo rozotrite v tenkej vrstve z oboch strán toastu.

Grilovanie:

Liatinové rošty alebo panvicu poriadne nahrejte a grilujte toasty z oboch strán, dokým nechytia peknú zlatavú farbu. V tomto momente zacítite fantastickú vôňu, ktorá sa bude šíriť celou terasou. 

Servírovanie:

Toasty sú výborné ako príloha ku steaku, ku grilovanému jedlu, samotné ku vínku alebo s výborným Údeným tatarákom s teľacieho mäsa.

Grate-Goods-Toast-recept-1-1-uai-1067x1067