SPG SPECIAL BBQ korenie 180 g Grate Goods

Kód: DBCSS14020
Novinka
Značka: Grate Goods
11,90 € / ks 9,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

SPG Special Barbecue Rub je založený na soli, korení, cesnaku a typickej texaskej kombinácii korenia. V južnom štáte sa toto korenie používa predovšetkým na ochutenie hovädzieho mäsa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Grate Goods SPG Special Barbecue Rub je založený na soli, korení, cesnaku a typickej texaskej kombinácii korenia. V južnom štáte sa toto korenie používa predovšetkým na ochutenie hovädzieho mäsa. Soľ, korenie, cesnak (SPG), ktorý pochádza z Texasu, sa stal známym v celej Amerike a neskôr aj vo svete grilovania. Toto korenie je naozaj všestranné a dokáže ochutiť takmer každé grilované jedlo. S týmto rubom budete skrátka vždy úspešní. Grate Goods pridal do tejto verzie SPG nejaké ďalšie bylinky a korenie, aby bola ešte chutnejšia. Tento SPG Special BBQ Rub obsahuje vysoko kvalitné bylinky a koreniny, ktoré okrem iného dodajú hovädziemu mäsu lahodnú chuť. Rub je skutočný všestranný a veľmi dobre sa hodí na experimentovanie v kuchyni na grile.


  • Hmotnosť: 180g

SPG_GRATE_Goods


Zloženie: soľ, korenie, cesnak (siričitany), zeler, ľubovník, tymian, oregano.

Alergény sú vyznačené hrubým písmom.

Dodatočné parametre

Kategória: BBQ korenie
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grate Goods All Brine Color - Aalvink Online butcher

To, čo robíme, je BBQ

V USA, krajine grilovania, sme už vyše dvadsaťpäť rokov získavali inšpiráciu a poznatky o technikách grilovania, bylinkových zmesiach a omáčkach. Doma v Holandsku sme tieto poznatky využili na vývoj vlastných jedinečných produktov na grilovanie. Spočiatku sme tieto produkty vyvíjali pre vlastnú potrebu. Starostlivo sme ich zostavili, aby sme sa mohli zúčastniť exkluzívnych celosvetových súťaží v grilovaní. A so skvelými výsledkami! V roku 2015 sme s naším tímom - The Dutch BBQ Crew - vyhrali medzinárodnú 'Whole Hog Award' a stali sme sa majstrami sveta v BBQ. Od tohto momentu sme si uvedomili, že naše produkty Grate Goods a ich základné príbehy môžu zmeniť každého záhradného grilovača na grilovacieho kráľa.