TONGS kliešte Ofyr

Kód: OA-T
14,95 € / ks 12,46 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Kliešte na grilovanie sú vyrobené z nerezovej ocele s matným čiernym povrchom a ergonomickým tvarom, vďaka ktorému sa s nimi výborne pracuje a umožňuje ich odložiť či zavesiť, keď ich práve nepoužívate.

Detailné informácie

Podrobný popis

Grilovacie kliešte sú z nerezovej ocele s matným čiernym povrchom. Ergonomický tvar uľahčuje uchopenie potravín. Vďaka oblému tvaru ich odložíte alebo zavesíte, keď sa práve nepoužívajú.


tongs_klieste_ofyr_b_f5cb2352e09b6fc3

Dodatočné parametre

Kategória: OFYR
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.