CLASSIC 85 vonkajší ohniskový gril Ofyr

Kód: OC-85 OCB-85 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
CLASSIC 85 vonkajší ohniskový gril Ofyr
1 795 € / ks 1 945 € / ks od 1 795 € / ks 1 495,83 € bez DPH 1 620,83 € bez DPH od 1 495,83 € bez DPH
Do 7 dní ( na objednávku ) Do 7 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

OFYR je vonkajšie ohnisko s oceľovou platňou na grilovanie a varenie. Ako palivo sa používa suché drevo. OFYR zároveň hreje, takže ho využijete nielen počas letnej sezóny. S ohniskami OFYR sa vonkajšie varenie a grilovanie mení na spoločenskú a zábavnú udalosť. Pri spoločnom ohni si môže každý pripravovať jedlo podľa svojej chuti a popritom sa baviť s ostatnými.

Detailné informácie

Podrobný popis

Impozantné vonkajšie ohnisko na grilovanie s dizajnovým podstavcom, ktoré dokonale zapadne do každej štýlovej záhrady. Ohniskový gril OFYR CLASSIC 85 prináša najnovší trend spoločenského grilovania pre všetkých, ktorí radi trávia svoj voľný čas vonku na záhrade s priateľmi a rodinou. Záhradný gril je vyrobený z počasiu a korózii odolných materiálov, ktoré sa používajú na sochárske a architektonické výtvory. Platňa na grilovanie je vyrobená z čiernej uhlíkovej ocele, ktorá je odolná vonkajším vplyvom počasia, žiaruvzdorná a pružná. 

Vonkajšie ohnisko OFYR môže byť vďaka použitým materiálom celoročne vonku a je odolné voči poveternostným vplyvom a nepriaznivému počasiu.


vonkajsi_ohniskovy_gril_classic_85_ofyr_b_b94722b1a21c0e14

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ofyr_d18fe4677b4ed218

Dizajnový moderný ohniskový gril na drevo

Po dlhej kariére v oblasti riadenia investícií a luxusného maloobchodu sa Hans Goossens, zakladateľ OFYR, rozhodol pre zmenu kariéry. Vždy chcel vytvoriť hmatateľný produkt a jeho hľadanie dokonalého grilu pre strávenie večerov pri varení so svojou rodinou a priateľmi inšpirovalo dizajn OFYR. Tento koncept bol prvýkrát predstavený v Holandsku v roku 2015 a teraz sa predáva vo viac ako 80 krajinách po celom svete.

Po uvedení na trh sa tohto konceptu ujali domáci kuchári aj profesionáli. Zážitok z varenia s OFYRom je ten, ktorý si zakaždým vychutnáte. Je to dobrodružný spôsob varenia. Avšak ako milovník estetiky je Hans obzvlášť hrdý na nadčasový dizajn, ktorý dopĺňa každú záhradu. Vďaka novým produktom sa OFYR zmenil na koncept životného štýlu v exteriéri. Jeho vízia sa prejavuje v každej položke zbierky.