Vertikálna záhrada Versiwall - stena

Kód: 132
26,90 € / ks 22,42 € bez DPH
Do 14 dní ( na objednávku )
Možnosti doručenia
Zelená stena je jednoduchý systém pre vytvorenie originálnej prírody vo vašom dome, hale, terase, balkóne alebo aj fasáde domu. Pomocou vertikálnej záhradnej steny Versiwall je možné pestovať okrasné aj úžitkové rastliny na kolmej stene, vďaka čomu ušetríte miesto v menších, či úzkych priestoroch, prípadne tak vytvoríte prirodzenú bariéru, alebo nový dizajnový prvok.

Detailné informácie

Podrobný popis

“Zelená stena“ je jednoduchý systém pre vytvorenie originálnej prírody vo vašom dome, hale, terase, balkóne alebo aj fasáde domu. Inštalácia steny je veľmi jednoduchá a rozmiestnenie zásobníkov je variabilné. Vzhľadom na rastové možnosti rastlín si môžete zvoliť hustotu  výsadby tak, ako vám to vyhovuje - horizontálne 200 - 250 mm a vertikálne 150 - 225 mm. Po dokončení je možné jednotlivé zásobníky kedykoľvek povymieňať. 


  • rozmer steny : 400 x 900 x 22 mm
  • materiál : 100 % recyklovaný polypropylén
 

Dodatočné parametre

Kategória: Vertikálna záhrada
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

VersiWall GP je ľahko inštalovateľný a nenáročný na údržbu modulárny vertikálny ozeleňovací systém s možnosťou výberu montáže, hustoty výsadby a rastových médií, aby vyhovoval rôznym podmienkam steny v závislosti od veľkosti rastliny.