Kamenná kôra Min2C

Kód: MGE1632FZE-V1
Akcia
Značka: Min2C
12,42 € –27 %
kamenna kora min2c bd72ca4417665982
12,42 € –27 % 8,99 € / balenie 7,49 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Kamenná kôra je prírodný kameň z ruly, je mrazuvzdorná, stabilná proti slnečnému žiareniu a je pochôdzna. Chráni povrch pôdy pred nadmerným vyparovaním vody a zaburinením. Má krásny prirodzený vzhľad a štruktúru. Môžete ju použiť na záhradu, záhony, chodníky, okolo stromov ale aj v horšie prístupnejším teréne a svahu. Výhodou je, že oproti klasickej mulčovacej kôre nehnije, vietor ju nerozfúka, nestráca sa a nemusí sa neustále dosypávať a dokupovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenná kôra chráni povrch pôdy pred nadmerným vyparovaním vody a zaburinením. Má krásny prirodzený vzhľad a štruktúru. Môžete ju použiť na záhradu, záhony, chodníky, okolo stromov ale aj v horšie prístupnejším teréne a svahu. Výhodou je, že oproti klasickej mulčovacej kôre nehnije, vietor ju nerozfúka, nestráca sa a nemusí sa neustále dosypávať a dokupovať.

  • balenie: 25 kg PE vrece
  • frakcia: 16 - 32 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné kamene
Hmotnosť: 25 kg
Rozmer: 16 - 32 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

min2c_880c361fd45b4697

Špecialisti na dekoračný kameň, špárovacie piesky a kamene do gabionov

Rakúska spoločnosť Min2C sa špecializuje na environmentálne vhodnú ťažbu a technicky inovatívne spracovanie vysokokvalitných minerálov, ako sú kremeň, živice a kaolín.

Spoločnosť sa angažuje na ozdobné nerasty do záhrad a na terasy.
Vo firemnom portfóliu nájdete napríklad okrúhly dekoračný kameň, lámaný kameň, rôzne stavebné piesky a špárovacie piesky. Veľký výber vašej frakcie kameňov ako výplň do gabionov.