Tesnenie na keramický gril pre modely Junior Joe, Classic Joe I

Kód: KJ_GA23
34,90 € / ks 29,08 € bez DPH
Naskladnenie 07/2024
Možnosti doručenia

Náhradné plstené tesnenie so samolepiacou podložkou pre keramické grily Kamado Joe®. Balenie vystačí pre vrchnú aj spodnú časť grilu. Vhodné pre Junior Joe a Classic Joe I. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné filcové tesnenie z kvalitného materiálu so samolepiacou podložkou pre keramické grily Kamado Joe - modely Junior, Masterbuilt, Classic Joe I. Balenie vystačí pre vrchnú aj spodnú časť grilu. 

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné diely Kamado Joe
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

kamado_joe_a4b02515c0221759

Inovatívne a dokonalé keramické grily na drevené uhlie pre gurmánov ale aj profesionálov

Príbeh americkej spoločnosti Kamado Joe začal ako víkendové hobby dvoch priateľov, ktorí túžili vytvoriť jedinečný produkt a zdielať tak vášeň z grilovania. Keramický gril Kamado Joe nie je len obyčajný gril, je to gril, pec aj udiareň v jednom.

Kamado Joe nie je iba rad výrobkov ale výsledok toho keď dvaja chlapci, ktorí radi grilujú, vážne uvažujú o vytvorení najlepšieho keramického grilu na svete. 
Kvalita. Inteligentnejšie funkcie. Inovatívnejšie príslušenstvo a dlhoročné priateľstvo. 

Najväčšou výhodou keramického grilu je schopnosť izolácie tepla a tepelného obehu kvôli tvaru vyžaduje oveľa menej celkového tepla.
Nahriaty a pripravený za 15 minút až na 400°C - čo nie je možné pri žiadnom inom grile.
Kamado Joe je dokonalý gril. Jeho keramická konštrukcia a jedinečný okrúhly tvar, spolu s využívaním drevného uhlia znamená, že mäso pripravované v ňom si ponechá šťavnatosť a jemnosť a pochytí pri tom jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.