JOETISSERIE BASKET KIT kôš na elektrický ražeň Kamado Joe

Kód: 49176
Novinka
Značka: Kamado Joe
249 € / ks 207,50 € bez DPH
Čakáme na naskladnenie
Možnosti doručenia

Tento kôš na grilovanie ti zmení komplet pohľad na prípravu jedla v grile Kamado Joe! Naraz môžete bez kompromisov a obmedzení pripraviť chutné kura, prílohu a ešte aj niečo navyše - napríklad krídielka alebo zeleninu navyše. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento kôš na grilovanie ti zmení komplet pohľad na prípravu jedla v grile Kamado Joe! Naraz môžete bez kompromisov a obmedzení pripraviť chutné kura, prílohu a ešte aj niečo navyše - napríklad krídielka alebo zeleninu navyše. Rošt pozostáva z viacerých kusov, ktoré je možné ľubovoľne nastavovať. Vďaka tomu pripravíte kompletný a chutný obed kompletne na elektrickom otočnom ražni.

rotiseria kamado


 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky Kamado Joe
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

kamado_joe_a4b02515c0221759

Inovatívne a dokonalé keramické grily na drevené uhlie pre gurmánov ale aj profesionálov

Príbeh americkej spoločnosti Kamado Joe začal ako víkendové hobby dvoch priateľov, ktorí túžili vytvoriť jedinečný produkt a zdielať tak vášeň z grilovania. Keramický gril Kamado Joe nie je len obyčajný gril, je to gril, pec aj udiareň v jednom.

Kamado Joe nie je iba rad výrobkov ale výsledok toho keď dvaja chlapci, ktorí radi grilujú, vážne uvažujú o vytvorení najlepšieho keramického grilu na svete. 
Kvalita. Inteligentnejšie funkcie. Inovatívnejšie príslušenstvo a dlhoročné priateľstvo. 

Najväčšou výhodou keramického grilu je schopnosť izolácie tepla a tepelného obehu kvôli tvaru vyžaduje oveľa menej celkového tepla.
Nahriaty a pripravený za 15 minút až na 400°C - čo nie je možné pri žiadnom inom grile.
Kamado Joe je dokonalý gril. Jeho keramická konštrukcia a jedinečný okrúhly tvar, spolu s využívaním drevného uhlia znamená, že mäso pripravované v ňom si ponechá šťavnatosť a jemnosť a pochytí pri tom jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.