JOETISSERIE elektrický otočný ražeň na grilovanie Kamado Joe

Kód: KJ-TISSERIEEU BJ-TISSERIEEU Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
=C369
369 € / ks 429 € / ks od 369 € / ks 307,50 € bez DPH 357,50 € bez DPH od 307,50 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Elekrický otočný ražeň na grilovanie a opekanie do keramického grilu Kamado Joe. Ľahko inštalovateľný ražeň je vybavený ostrými nastaviteľnými vidlicami pre napichnutie veľkého kusu mäsa, až do 22 kilogramov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odolný hliníkový elektrický otočný ražeň JoeTisserie posúva grilovanie v keramickom grile Kamado Joe na úplne inú úroveň.

kamado_joe_joetisserie_otocny_razen

Presné tvarovanie umožňuje utesnenie a zatvorenie poklopu grilu, čím zaručíte reguláciu teploty počas celého varenia. Ľahko inštalovateľný ražeň je vybavený ostrými nastaviteľnými vidlicami pre napichnutie veľkého kusu mäsa, až do 22 kilogramov. Tichý, ale silný motor dokáže otáčať mäso, čím sa zaručí chrumkavý povrch a zachovanie vlhkosti v čomkoľvek čo budete pripravovať pre vašich priateľov a rodinu. 

kamado_joe_joetisserie_otocny_razen_popis

Unikátna chuť

Stačí napichnúť celé kurča, bravčové alebo hovädzie mäso a JoeTisserie sa postará o ostatné. Tichý, ale výkonný motor zabezpečí, že pomalým otáčaním dosiahnete vynikajúcu chuť.

otocny_razen_kamado_joe_joetisserie

Premyslený tvar

JoeTisserie navrhli v Kamado Joe pre ľahké a vzduchotestné nasadenie, ktoré nevyžaduje žiadne úpravy vášho grilu. Jeho tvar zaručí otáčanie aj pri zatvorenom grile bez akýchkoľvek ťažkostí, čím zaručíte tepelnú stabilitu.

otocny_razen_kamado_joe_joetisserie-2

Rozšíriteľné použitie

Ak chcete svoj ražeň využiť ešte efektívnejšie, môžete ho doplniť o Kamado Joe Joetisserie Basket Kit.

jotisserie basket kit

Súprava košíkov vám umožňuje pridať plochý alebo bubnový kôš a ľahko tak premeniť váš gril na gril v štýle rotisserie. Je to skvelá voľba pre veľké kusy mäsa a celé kurčatá, ale je ideálna aj na pečenie zeleniny, krídel a iných jedinečných jedál.

plochy kos


Elektrický otočný ražeň JoeTisserie balenie obsahuje :

  • nerezový ražeň a s nastaviteľnými vidlicami
  • pevný hliníkový prstenec
  • elektrický motorček 230V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

kamado_joe_a4b02515c0221759

Inovatívne a dokonalé keramické grily na drevené uhlie pre gurmánov ale aj profesionálov

Príbeh americkej spoločnosti Kamado Joe začal ako víkendové hobby dvoch priateľov, ktorí túžili vytvoriť jedinečný produkt a zdielať tak vášeň z grilovania. Keramický gril Kamado Joe nie je len obyčajný gril, je to gril, pec aj udiareň v jednom.

Kamado Joe nie je iba rad výrobkov ale výsledok toho keď dvaja chlapci, ktorí radi grilujú, vážne uvažujú o vytvorení najlepšieho keramického grilu na svete. 
Kvalita. Inteligentnejšie funkcie. Inovatívnejšie príslušenstvo a dlhoročné priateľstvo. 

Najväčšou výhodou keramického grilu je schopnosť izolácie tepla a tepelného obehu kvôli tvaru vyžaduje oveľa menej celkového tepla.
Nahriaty a pripravený za 15 minút až na 400°C - čo nie je možné pri žiadnom inom grile.
Kamado Joe je dokonalý gril. Jeho keramická konštrukcia a jedinečný okrúhly tvar, spolu s využívaním drevného uhlia znamená, že mäso pripravované v ňom si ponechá šťavnatosť a jemnosť a pochytí pri tom jemnú chuť po grilovaní ako na pravom dreve.