BOXTHERM 70 teplovzdušná krbová vložka na pelety MCZ

Kód: 5019004 5019004-4012009 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
boxtherm70 357 maestro naked
3 678 € / ks 3 964 € / ks od 3 678 € / ks 3 065 € bez DPH 3 303,33 € bez DPH od 3 065 € bez DPH
Do 30 dní ( na objednávku ) Do 30 dní ( na objednávku ) Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Peletová vložka Boxtherm 70 maestro je vlastne uzatvorený krb na pelety s ohniskom spaľovacej komory chráneným šamotom Alutec® s minimalistickým dizajnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Peletová krbová vložka Boxtherm 70 s núteným vetraním, utesnenou štruktúrou a liatinovým srdcom. Ideálna na výmenu existujúcich krbov, ktoré sú neúčinné alebo už nepracujú, ale je ideálna aj pre nové inštalácie, pretože sa dá rýchlo a ľahko nainštalovať bez toho, aby sa museli vykonávať zdĺhavé domáce práce. Vďaka dokonale utesnenej spaľovacej komore tento produkt spotrebováva kyslík odoberaný výlučne zvonku, čím zaisťuje zníženú spotrebu a dokonalý tepelný komfort v moderných domácnostiach, dokonca aj v domácnostiach s energetickou triedou A, bez rizika emisií dymu v miestnosti.
Novinkou je aj keramická zápalka, ktorá skracuje čas zapálenia až o 40 %. Peletové krbová vložka BOXTHERM je vhodná aj pre pasívne domy energetickej triedy A, pretože majú dokonale izolovanú spaľovaciu komoru ( technológia OYSTER ).


Zabudované technológie:

BOXTHERM_70


Technické parametre:

Typ paliva pelety
Max. výkon 8,8 kW
Min. výkon 2,5 kW
Účinnosť 94,1 %
Kapacita zásobníka 20 l
Priemer dymovodu 80 mm
Hmotnosť 135 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

mcz_e927e5eb8b65805b

Inteligentné peletové zariadenia s profesionálnym riešením pre domy, chaty, firmy, budovy.

MCZ je hlavné výrobné odvetvie zo spoločnosti MCZ Group s dôrazom na najnovšie inteligentné technológie, najnáročnejší dizajn a neustálu inováciu technológií. Značka vznikla už v roku 1975 v Taliansku.

Každoročne uvádza novinky tejto exkluzívnej značky na trh, a to na mnohých svetových výstavách, čím sa stáva svetovou jednotkou v kvalite a dizajne výrobkov tomto odvetví.

Hlavným cieľom MCZ je vytvoriť vysoko kvalitné výrobky pre domáce vykurovanie kotlami a kachľami na pelety s veľkým dôrazom na investície do inovatívnych technológií. Produkty MCZ vynikajú vďaka kvalitným materiálom s dlhou životnosťou, jednoduchým automatickým ovládaním, čistou a tichou prevádzkou, vkusným dizajnom a malou spotrebou paliva.