BEEF OR STEAK BBQ korenie 180 g Grate Goods

Kód: DBCSS14007
11,90 € –16 %
BEEF OR STEAK BBQ korenie 180 g Grate Goods
11,90 € –16 % 9,90 € / ks 8,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia

Grilovacie korenie Beef or Steak Barbecue Rub bol vytvorený s mottom „Back to Basic". Opýtajte sa sto nadšencov grilovania, čo znamená dochucovať steak, a väčšina z vás dostane rovnakú odpoveď: „soľ a korenie“. A to je presne základ pre roštenky Hovädzie, alebo Steak BBQ Rub.

Detailné informácie

Podrobný popis

Beef or Steak Barbecue Rub bol vytvorený s mottom „Back to Basic“. Opýtajte sa sto nadšencov grilovania, čo znamená dochucovať steak, a väčšina z vás dostane rovnakú odpoveď: „soľ a korenie“. A to je presne základ pre roštenky Hovädzie alebo Steak BBQ Rub. Morská soľ a drvené korenie, aby som bol konkrétnejší. Ale na zvýraznenie chuti dobrého hovädzieho mäsa pribudli dve výnimočné ingrediencie: trocha kávy a kardamóm. Keď bol tento rub predstavený na európskej súťaži steakov v Haagu, okamžite vyhral zlaté ocenenie. S týmto zlatým lístkom sa Grate Goods mohla zúčastniť majstrovstiev sveta SCA vo Forth Worth Texas. Korenie je vhodné nielen na steaky či iné hovädzie mäso, ale aj na dochucovanie duseného mäsa, jahňaciny a diviny.


  • Hmotnosť: 180g

GrateGoods_Beef_Shortribs-3


Zloženie: Soľ, cibuľa (siričitany*), korenie, paprika, cesnak (siričitany*), cukor, káva, kardamón, rasca, oregano.

Alergény sú vyznačené hviezdičkou*.

Dodatočné parametre

Kategória: BBQ korenie
Hmotnosť: 0.2 kg
Zloženie: Soľ, cibuľa (siričitany*), korenie, paprika, cesnak (siričitany*), cukor, káva, kardamón, rasca, oregano. Alergény sú vyznačené hviezdičkou*.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grate Goods All Brine Color - Aalvink Online butcher

To, čo robíme, je BBQ

V USA, krajine grilovania, sme už vyše dvadsaťpäť rokov získavali inšpiráciu a poznatky o technikách grilovania, bylinkových zmesiach a omáčkach. Doma v Holandsku sme tieto poznatky využili na vývoj vlastných jedinečných produktov na grilovanie. Spočiatku sme tieto produkty vyvíjali pre vlastnú potrebu. Starostlivo sme ich zostavili, aby sme sa mohli zúčastniť exkluzívnych celosvetových súťaží v grilovaní. A so skvelými výsledkami! V roku 2015 sme s naším tímom - The Dutch BBQ Crew - vyhrali medzinárodnú 'Whole Hog Award' a stali sme sa majstrami sveta v BBQ. Od tohto momentu sme si uvedomili, že naše produkty Grate Goods a ich základné príbehy môžu zmeniť každého záhradného grilovača na grilovacieho kráľa.