Chladiaci box KX50 Petromax

Kód: PET-790250
Novinka
Značka: Petromax
327,90 € / ks 273,25 € bez DPH

Zvoľte variant

Robustné chladiace boxy zaistia chladenie až na dobu 12 dní bez elektriny alebo generátora. Sú navrhnuté ako nezávislé ultra pasívne chladiace systémy určené najmä na vonkajšie použitie. Chladiace boxy sú prevádzkované výhradne s bežne dostupnými kockami ľadu, chladiacimi vložkami alebo suchým ľadom.

Detailné informácie

Biela
Do 7 dní ( na objednávku ) | PET-790250
327,90 € / ks
273,25 € bez DPH
Piesková
Do 7 dní ( na objednávku ) | PET-790397
327,90 € / ks
273,25 € bez DPH
Olivová
Do 7 dní ( na objednávku ) | PET-790373
327,90 € / ks
273,25 € bez DPH

Podrobný popis

Sú navrhnuté ako nezávislé ultra pasívne chladiace systémy určené najmä na vonkajšie použitie. Dvojplášťové telo z polyetylénu a silná polyuretanová izolácia zaistí chladenie ľadom až po dobu 12 dní – bez elektriny alebo generátora. Chladiace boxy sú prevádzkované výhradne s bežne dostupnými kockami ľadu, chladiacimi vložkami alebo suchým ľadom. Vodu z rozpusteného ľadu je možné kedykoľvek vypustiť pomocou integrovaného odtokového systému. Vďaka extrémne odolné konštrukcii je možné ich použiť aj ako stabilné sedadlo alebo stojan. Vedenie na popruhy umožňujú bezpečné pripútanie k úložnej ploche alebo k člnu a protišmykové gumové nôžky a uzávery ponúka praktické využitie. Vďaka zosilneným uzamykacím doštičkám v pravom hornom rohu boxu je možné modely rady KX zaistiť visiacim zámkom. Chladiace boxy sú k dispozícii v troch prírodných farbách.


Popis

  • Rozmery: 50 x 68,5 x 48,5 cm
  • Objem: 50 l (24 kg ľadu)
  • Hmotnosť: 14,9 kg 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pred viac ako 100 rokmi vyvinul berlínsky technik a priekopník Max Graetz, ktorého prezívali "Petrolejový Max" presnulú petrolejovú lampu. Tá sa stala pilotným produktom novo vzniknutej značky PETROMAX. Silná svetelná lampa s inovatívnou technológiou a nezávislým horením pre každodenné použitie. 

Štandardy obnovenej značky Petromax? Inovácia, tradícia a kvalita sú cieľom aj motiváciou. Inšpirujú značku Petromax, aby sa neustále ďalej rozvíjala a prinášala inovatívne nápady v oblasti outdoorovej kuchyne a kempingového života. Každý deň je tím Petromax hrdý na to, že môže prispieť k tomu, aby sa v budúcnosti mohli dobrodruhovia a svetobežníci stretávať vo svetle produktov Petromax, aby sa podelili o svoje skúsenosti.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie