Čistiaca rukavica Duramitt pre čistenie vírivky

Kód: 289
16,90 € / ks 14,08 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia
Rukavica na čistenie vodnej linky bez použitia akýchkoľvek ďalších chemikálií, iba mechanickým očistením s jej pomocou budete udržiavať vašu vírivku alebo bazén krištáľovo čistý.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaca rukavica Softub pre dokonalé vyčistenie stien vírivky. Dokonalé vyčistenie stien vírivky pomocou čistiacej rukavice Duramitt. Čistiaca rukavica je špeciálne potiahnutá hubka, ktorá je prepojená na dlaň ruky. Uľahčuje odstránenie nečistôt a usadenín na vnútornej a vonkajšej strane vírivky či bazénu. Špeciálny povrch hubky je vhodný najmä pre materiály ako laminát, vinyl a akryl.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť pre vírivky a bazény
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Odolná, ľahká a komfortná vírivka, využiteľná počas celého roku aj pri mínusových teplotách

Globálne orientovaná americká spoločnosť Softub je na trhu už viac ako 30 rokov.

Ponúka prenosný wellness, ktorý sa vyznačuje enormnou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, vynikajúcou tepelnou izoláciou a nízkou hmotnosťou. To znamená že sa môžete kúpať celý rok bezohľadu na  počasie. Vírivka Softub má vonkajšiu podšívku vyrobenú z materiálu LeathertexTM alebo Syntex, ktorý dodáva vírivke klasickú eleganciu s koženým vzhľadom. Izolačný materiál a kryt vírivky udržia teplotu vody aj pri mínusových teplotách a vďaka tomu si môžete vychutnať čaro teplého kúpeľa aj počas zimných mesiacov. Vírivka je ľahko prenosná, vhodná ako do interiéru tak aj do exteriéru. Vírivky môžu mať ratanové alebo drevené obloženie.

Úporná vírivka, ktorá šetrí peniaze .
Pri celoročnom používaní vírivky Softub sa mesačné prevádzkové náklady na elektrickú energiu pohybujú v priemere 15 € na celý rok.Ošetrenie vody bezchlorovou chémiou od 5 € / mesačne. Softub sú prenosné kúpele, ktoré pracujú s ekologickými technológiami a procesmi šetriacimi energiu. Dômyselné usporiadanie motora, čerpadla a vykurovacieho systému zaisťuje ohrev vody na príjemných 18 ° až 40 ° C iba pomocou rekuperácie tepla. V spojení s účinnou technológiou Whisper TechnologyTM  je spotreba energie vírivky Softub znížená na minimum.

Súčasťou vírivky je aj LED osvetlenie ktoré má k dispozícií až 10 rôznych farieb,ktoré môžte meniť na základe vašej nálady.Taktiež si môžte do vírivky pridávať vône z celého sveta vo forme oleja do kúpeľa či soli alebo soľ z mŕtveho mora. Vírivka Softub funguje tak ticho, že môžete kľudne hovoriť šepotom.

softub_dfae0e0bbb1c25df