Horák infra pre vstavané grily PREMIUM a MAXIM GrandHall

Kód: K01000195A
439 € / ks 365,83 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Samostatný infračervený horák s výkonom 2,5 kW ponúka možnosť ako rozšíriť vonkajšiu kuchyňu s vstavaným grilom o ďalšiu varnú dosku. Horák sa inštaluje, takisto ako vstavaný gril.

Detailné informácie

Podrobný popis

Samostatný infračervený horák ponúka spôsob, ako rozšíriť vonkajšiu kuchyňu so vstavaným grilom o varnú dosku. Horák sa inštaluje, rovnako ako vstavaný gril, čiže priamo do dosky. Samostatný horák je vybavený keramickým horákom s max. výkonom 2,5 kW. Na infračervenom horáku docielite rýchlo opečené steaky, pretože infrahorák dosahuje podstatne vyššie teploty ako štandardné horáky v grile. Prikúpením predného panela v nerez prevedení zas viete zladiť dizajn s celonerezovým grilom Elite. Pri inštalácii horáka je nutné dodržať vzdialenosť od horľavých materiálov - výrobca doporučuje 25 cm na stranách, 45 cm vzadu a 1 m nad horákom. Horák GrandHall nie je vybavený na samostatné použitie (len v kombinácii s vstavaným grilom) a je určený k použitiu len na pravej strane grilu.


Infračervené grilovanie (Infra-Red Searing)

Infračervený horák (Infrared Sear Burner) vie dosiahnuť za pár minút veľmi vysoké teploty, vďaka čomu je pokrm rýchlo "uzavretý", čiže je následne navonok krásne chrumkavý a vo vnútri zostane šťavnatý. Nedochádza tak k nežiaducemu úniku štiav z grilovaného mäsa a predchádza jeho vysušeniu. S technológiou infračerveného opekania je záruka zdravej tepelnej úpravy pokrmov.

Dodatočné parametre

Kategória: Plynové grily
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

grandhall_3fbf184afe70718e

Kvalitné plynové austrálske grily a príslušenstvo, ktoré spríjemňujú a uľahčujú prípravu pokrmov pod šírym nebom

V našej ponuke grilov GrandHall nájdete predovšetkým plynové záhradné grily pre náročnejších užívateľov. Popri klasických grilov GrandHall ponúka atraktívne plynové stavané grily pre individuálnu obstavbu vonkajšieho grilovacieho centra. Pre tých, ktorí nemajú možnosť záhradného grilovania tu máme malý kompaktný elektrický gril GrandHall E-Grill pre grilovanie na balkóne a ktorý umožní plnohodnotné grilovanie kdekoľvek je k dispozícii zásuvka na 230 V. Grandhall ponúka zaujímavý gril na uhlie Xenon v dizajne plynového grilu a pestrú škálu grilovacieho príslušenstva.