Kuchynská skrinka s drezom Fogher

Kód: 1063924 1063929 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
kuchynska skrinka s drezom fogher b 2a0565a2abc716d0
2 815 € / ks 2 390 € / ks od 2 390 € / ks 2 345,83 € bez DPH 1 991,67 € bez DPH od 1 991,67 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Moderná kuchynská skrinka Fogher s drezom a batériou Vám umožní pripravovať jedlo na gril a varenie v záhrade a na terase. Kuchynská skrinka a drez s batériou sú vyrobené z prvotriednych materiálov a sú odolné voči prejavom počasia. Skrinka je bohatá na úložný priestor vďaka dvom priestranným policiam. Pri plánovaní oceníte možnosť použitia Online plánovača kuchýň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné vonkajšie kuchyne Fogher si môžete vyskladať podľa potreby aj vďaka kuchynskej skrinke s drezom. Exteriérová kuchynská skrinka má zabudovaný kuchynský drez a preto vonkajšia kuchyňa Fogher je plnohodnotným miestom na prípravu jedla na záhrade alebo terase, kde máte všetko čo potrebujete na dosah ruky. Vysokokvalitný drez je vybavený kuchynskou batériou s flexibilnou hadicou so sprchou a pákovým zmiešavačom vody.
Navrhnite si svoju vonkajšiu vysnívanú kuchyňu a vytvorte si vo Vašej záhrade štýlovú oázu chutí a relaxu pri dobrom jedle.

>>> Na plánovanie Vašej kuchyne využite PLÁNOVAČ KUCHÝŇ FOGHER <<<


Variant kuchynskej skrinky:

Kuchynská skrinka s drezom 700 mm:

  • rozmer skrinky : 700 x 700 x 900 mm
  • výbava: drez, flexibilná batéria so zmiešavačom
  • hmotnosť : 28,7 kg

Kuchynská skrinka s drezom 1000 mm:

  • rozmer skrinky : 1000 x 700 x 900 mm
  • výbava: drez, flexibilná batéria so zmiešavačom
  • hmotnosť : 35 kg

Odolná voči poveternostným vplyvom

Záhradná kuchyňa Fogher je produkt vyrábaný z najlepších dostupných materiálov. Vďaka poličkám vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele, rámovým prvkom z ocele potiahnutej zinkom a horčíkom a základnej nehrdzavejúcej farbe si nemusíte robiť starosti s vplyvmi počasia. Vzhľad a kvalita produktu sa nezmení ani po čase.

Variabilná a flexibilná

Záhradná kuchyňa Fogher sa skladá z jednotlivých kuchynských skriniek (modulov) s rôznymi rozmermi a výbavou. Môžete si vybrať veľkosť, tvar aj vybavenie exteriérovej kuchyne bez obmedzení a kedykoľvek ju meniť a zväčšovať podľa meniacej sa situácie.

Jednoduchá na údržbu

Záhradná kuchyňa Fogher je veľmi ľahká na údržbu vďaka svojím jednoduchým líniam a kvalitným materiálom. Preto Vám údržba kuchyne nezaberie žiaden čas a Vy sa môžete venovať len jej vychutnávaniu a príprave chutných jedál na čerstvom vzduchu.

Nadčasový elegantný dizajn Made in Italy

Záhradná kuchyňa Fogher, navrhnutá a vyrobená v Taliansku, oživí každý interiér. Má jednoduché krásne čisté línie a spolu s precíznym spracovaním bude dizajnovým prvkom vo Vašej záhrade a na terase. Pristane jej moderný exteriér ale aj prírodná záhrada. Trávte voľný čas vonku s kvalitou a dizajnom Made in Italy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fògher's Logo

FÒGHER je značka, ktorá sa zrodila z našej jedinej túžby.Vytvárať predmety, ktoré dokážu nadchnúť tých, ktorí ich používajú, nielen vzhľadom, ale aj profesionálnou kvalitou výsledkov, ktoré je možné dosiahnuť. Za týmito produktmi stojí spoločnosť Deimos, ktorá sa špecializuje na prácu s kovom.