SPICY CHIPOTLE BBQ korenie 180 g Grate Goods

Kód: DBCSS14002
Novinka
Značka: Grate Goods
11,90 € / ks 9,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

Spicy Chipotle Barbecue Rub obsahuje údenú papriku pre extra chuť. Zrelé papričky jalapeňo, keď sa pomaly údia a sušia až do sčernania, získajú lahodne bohatú, sladkú a korenistú chuť. Po údení sa nazývajú chipotles.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spicy Chipotle Barbecue Rub obsahuje údenú papriku pre extra chuť. Zrelé papričky jalapeňo, keď sa pomaly údia a sušia až do sčernania, získajú lahodne bohatú, sladkú a korenistú chuť. Po údení sa nazývajú chipotles. Z oboch paprík, čerstvých červených a zelených jalapeños a údených paprík chipotle vyvinul Grate Goods lahodne pikantný Chipotle BBQ Rub, ktorý sa dokonale hodí do kuchyne Tex-Mex. Rub možno použiť nielen na grilované jedlá, ale aj na dochutenie jedál, ako je čili con carne alebo polievka. Grilovacie korenie Spicy Chipotle Barbecue Rub obsahuje najkvalitnejšie koreniny vrátane paprikového prášku, ktorý si perfektne zachová svoju chuť aj pri dlhom údení mäsa na grile. Spicy Chipotle BBQ Rub sa používa na všetky druhy mäsa, hydiny a dokonca aj na ryby! 


  • Hmotnosť: 180g

GRATE_GOODS_CHIPOTLE_RUB


Zloženie: soľ, paprika, cibuľa (siričitany), cukor, cesnak (siričitany), korenie jalapeňo 4%, údená paprika v prášku, čili, korenie, rasca, semiačka feniklu.

Alergény sú vyznačené hrubým písmom.

Dodatočné parametre

Kategória: BBQ korenie
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grate Goods All Brine Color - Aalvink Online butcher

To, čo robíme, je BBQ

V USA, krajine grilovania, sme už vyše dvadsaťpäť rokov získavali inšpiráciu a poznatky o technikách grilovania, bylinkových zmesiach a omáčkach. Doma v Holandsku sme tieto poznatky využili na vývoj vlastných jedinečných produktov na grilovanie. Spočiatku sme tieto produkty vyvíjali pre vlastnú potrebu. Starostlivo sme ich zostavili, aby sme sa mohli zúčastniť exkluzívnych celosvetových súťaží v grilovaní. A so skvelými výsledkami! V roku 2015 sme s naším tímom - The Dutch BBQ Crew - vyhrali medzinárodnú 'Whole Hog Award' a stali sme sa majstrami sveta v BBQ. Od tohto momentu sme si uvedomili, že naše produkty Grate Goods a ich základné príbehy môžu zmeniť každého záhradného grilovača na grilovacieho kráľa.