SWEET PAPRIKA BBQ korenie 180 g Grate Goods

Kód: DBCSS14013
Novinka
Značka: Grate Goods
11,90 € / ks 9,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

Korenie Sweet Paprika BBQ Rub sa veľmi dobre hodí k hydine a bravčovému mäsu, ale aj k zelenine a samozrejme... k všetkým druhom zemiakových jedál.

Detailné informácie

Podrobný popis

Grilovacie korenie SWEET PAPRIKA sa dobre hodí k bravčovému mäsu a hydine. Vyznačuje sa charakteristickou príchuťou údenej papriky. Pred pár rokmi ste mohli nájsť túto chuť v pravých paprikových lupienkoch v supermarkete. Grilovacie korenie Sweet Paprika BBQ Rub obsahuje kvalitnú, lahodne sladkú papriku v prášku. Korenie sa veľmi dobre hodí k hydine a bravčovému mäsu, ale aj k zelenine a samozrejme... k všetkým druhom zemiakových jedál.


  • Hmotnosť: 180g

GRATE_GOODS_SWEET_PAPRIKA


Zloženie: cukor 22%, paprika, soľ, cibuľa (siričitany), cesnak (siričitany), korenie, rasca, čili, oregano.

Alergény sú vyznačené hrubým písmom.

Dodatočné parametre

Kategória: BBQ korenie
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grate Goods All Brine Color - Aalvink Online butcher

To, čo robíme, je BBQ

V USA, krajine grilovania, sme už vyše dvadsaťpäť rokov získavali inšpiráciu a poznatky o technikách grilovania, bylinkových zmesiach a omáčkach. Doma v Holandsku sme tieto poznatky využili na vývoj vlastných jedinečných produktov na grilovanie. Spočiatku sme tieto produkty vyvíjali pre vlastnú potrebu. Starostlivo sme ich zostavili, aby sme sa mohli zúčastniť exkluzívnych celosvetových súťaží v grilovaní. A so skvelými výsledkami! V roku 2015 sme s naším tímom - The Dutch BBQ Crew - vyhrali medzinárodnú 'Whole Hog Award' a stali sme sa majstrami sveta v BBQ. Od tohto momentu sme si uvedomili, že naše produkty Grate Goods a ich základné príbehy môžu zmeniť každého záhradného grilovača na grilovacieho kráľa.